MIDy i Tablety > MID706

MID706 - logo i czarny ekran

(1/1)

vissim:
Podczas włączania tabletu, pojawia mi się ekran firmowy Manta (+ekiosk), ale kilka sekund później czarny ekran.
To nie jest uszkodzenie modelu (mam go 3 dni), ale prawdopodobnie sprawcą była jakaś aplikacja którą zainstalowałem.
Teraz chciałbym przywrócić oryginalny firmware (wg innego opisu na forum), ale wg instrukcji ma być wyłączona usługa debugowania, a ja miałem prawdopodobnie właczoną z racji że to mój pierwszy tablet w życiu i poznaję dopiero znaczenie niektórych opcji.
W aplikacji RKBatchTool nie pojawia się żaden zielony czy czerwony kwadrat.
Nie pyta też o sterownik, aczkolwiek możliwe że 3 dni temu jak podłączałem do komputera to coś wybrałem (albo sam Win7 x64 wybrał). Potem zainstalowałem PDANet (ale odinstalowałem). W Menadżerze urządzeń widać napędy jako "Manta Mu ltimedia USB device".
Pytanie - co mam teraz zrobić aby wgrać na nowo oryginalny firmware (zakładam że to pomoże, wyczyści wszystko), bo aplikacja RKtool (1.7) jest widzę jedyną rekomendowaną, ale u mnie niedziałającą.
Czy aby aplikacja RKTool widziała tablet, to musi byc on uruchomiony z działającym softem ? Jeśli tak, to w moim przypadku RKTool odpada, bo z racji czarnego ekranu nie wiem co widnieje na ekranie.

adaeo12:
To spróbuj na innym kompie

Manta Team 2017:
Przy wyłączonym wciśnij reset i podłącz przewód USB. Od razu powinien wejść w tryb aktualizacji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej