MIDy i Tablety > MID706

Jak wgrać firmware?!

(1/2) > >>

Matis8064:
Witam, najprawdopodobniej nie chcący usunąłem swój system na tablecie, po nie udanej próbie wgrania Roma.
Nie da się go włączyć itp. Więc nie wiem jak wgrać ten firmware gdy tablet jest 'wyłączony'
Mój komp go nie widzi jak podłączam go przez USB.
Jak więc wgrać firmwara???
Może mi ktoś wytłumaczyć jak mam wgrać androida na swój tablet?

Słyszałem ,że da się to zrobić przez micro SD. Jak to zrobić w stanie mojego tabletu?
Może mi to ktoś wytłumaczyć?

kylevessPL:
Nie widzi, bo nie jest włączony DOWNLOAD mode. Kombinacja VOL- z podłączeniem USB do PC lub VOL+ z USB.
Powinien pojawić się zielony kwadrat.

Matis8064:
Gdzieś przeczytałem ,że MID706 nie posiada żadnej takiej kombinacji. Mam też taki problem bo raz tablet mi tak ostro zlagował i wtedy wcisnąłem reset, i jagby go wybiłem... On po prostu się przesunął,a przycisk reset jest chyba wymagany. Myślę ,że jagby otworzyło klapkę można było by go ustawić. Reset będzie potrzebny bo jednak boję się go rozkładać i proszę niech Pan ewentualnie poda warunki tego DOWNLOAD Mode na moim tablecie. Rozumiem, że gdy będzie go widziało USB można zacząć wgrywanie firmware?

Manta Team 2017:
Przecież macie to jak wół w temacie z firmware:
UWAGA! Ponieważ MID706S nie ma mechanicznych przycisków VOL, aby wejść w tryb aktualizacji uruchamiamy RKBatchUpdate, wczytujemy obraz systemu, podłączamy wyłączony tablet do PC i szpilką wciskamy RESET (dziurka z tyłu obudowy). Tablet powinien przejść w tryb aktualizacji (zielony kwadrat).

kylevessPL:
OK, of course. Mamy to w temacie, ale tych tabów jest tak dużo, że na początek podałem szanownemu koledze jeden sposób najczęstszy, ale nie spojrzałem, że ten tab ma inną kombinację.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej