Autor Wątek: Akcesoria, dodatki  (Przeczytany 2838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Piotr B.

• Newbie
  • *
Akcesoria, dodatki
« dnia: Kwiecień 23, 2013, 19:41:21 »
Witam. Zakupiłem właśnie 703-ujkę i zastanawiam się nad kupnem ładowarki samochodowej i etui. Proszę o podpowiedź czy są jakieś sprawdzone i godne polecenia ładowarki samochodowe ( z tego co doczytałem to ważne są parametry) i czy etui może być z klawiaturą obsługiwaną bezprzewodowo ( jeżeli oczywiście może być). Pozdrawiam.

pszczepanek

• Jr. Member
  • **
Odp: Akcesoria, dodatki
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2013, 20:33:58 »
Czesc ;) Jezeli chodzi o ladowarke samochodowa, to po prostu musisz dowiedziec sie jakiej grubosci jest wtyczka oraz napiecie itp. (powinno pisac na Twojej ladowarce). Jak bedzie spelniac te wymagania to na pewno bedzie dzialac ;) Mozesz tez wziac swoja ladowarke, pojsc do sklepu i dobrac odpowiednia :)
Co do klawiatury, to ja pisze wlasnie z etui z klawiatura i przyznam, ze jest wygodnie. Duzym minusem jest to, ze bateria schodzi okropnie szybko (etui podlaczone przez usb), jednak da sie wytrzymac. Kupilem to etui sa 70 zl, byc moze troche duzo, ale jestem zadowolony :) Pozdrawiam :)

Wyslane z mojego MID08S.

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2013, 23:28:39 »

krzych185

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 10, 2013, 22:09:36 »
Co do ładowarki samochodowej !!!
Kupiłem ładowarkę samochodową na USB. Wydajność 5 V - 2 A koniecznie. Ładuje jak się patrzy. Można znaleźć na allegro. Uchwyt też można znaleźć tylko trzeba patrzeć na rozstaw ramion i ich ułożenie żeby nie zasłonić kamery jak będziesz chciał drogę filmować.
  Pozdrawiam.