Autor Wątek: Łączenie modemu 3g i kamera Skype  (Przeczytany 1709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tza

• Newbie
  • *
Łączenie modemu 3g i kamera Skype
« dnia: Grudzień 24, 2014, 01:12:05 »
Witam. Kupiłem Mantę 1007 3G Mamie, głównie jako przeglądarkę internetu i Skype'a.
I od początku nic nie działa. Najpierw próbowałem uruchomić aero2- bez powodzenia. SIM wogóle nie daję się rozpoznać. Później zakupiłem Lycamobile.... jakoś się zainstalowała. ALE ciągle zrywa połączenia, i a jeżeli już jest, to prędkość w granicach UpL 0,04 Mb/s DL: 0,03 Mb/s czyli do niczego. PORAŻKA. Na mojej karcie PLUS Lte jest to samo, czyli chyba coś z tym modemem....
W związku ze Świętami, chciałem jednak dać go mamie, żeby mogła się ze skype połączyć. Połączyłem z internetem przez mój router- uruchomiłem Skype i......... następny suprise - kamerka czyta mój obraz w max powiększeniu. Więc mam możliwość oglądać swoje piegi na nosie, albo postawić tablet w drugim pokoju....
O CO CHODZI. Może ktoś mi pomoże. Zaczynam tracić cierpliwość i żałować, że mamie nie oddałem swojego Asusa.

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Łączenie modemu 3g i kamera Skype
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2014, 18:56:34 »
MID1007 bez problemu działa z kartami Aero2. Wystarczy wpisać APN Aero2.

tza

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2014, 17:57:58 »
No świetnie- tylko że mój nie działa z Aero wogóle. Tak jak pisałem z innymi kartami ledwo.......
A czy ustawienia kamerki mogą zostać jakoś poprawione?

arturro150471

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 31, 2014, 19:08:31 »
Mam to samo trzeba czekać na aktualizację ale na  hangoutcie  w gmail kamera oki.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2015, 20:45:23 wysłana przez arturro150471 »

Jim

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2015, 23:28:02 »
Pytanie kiedy i czy w ogóle będzie aktualizacja firmware 1007 3G?
Pzdr
JW

tza

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2015, 00:04:59 »
To niech sobie wsadzą ten tablet do.......magazynu...
Na początku się podnieciłem, bo nawet fajnie wyglądał. Trochę mi było głupio, że rok temu sobie kupiłem ASUS MemoPad FHD10 z LTE za 1700 zł. Stwierdziłem, że chyba nie warto takiej kasy dawać. Ale po 2 tygodniowych próbach ustawienia tego ustrojstwa do "zadań specjalnych" - inernet Chrome i Skype ...... zaczynam widzieć różnice sprzętu mini budżetowego a innego...

tza

• Newbie
  • *
Odp: Łączenie modemu 3g
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 24, 2015, 15:58:34 »
Tablet po powrocie z serwisu (3 tygodnie tam był) nadal nie został naprawiony. Modem łączy się z internetem z prędkością 0,03 Mb DL oraz 0,015 UpL !!!!!! Dokument poserwisowy nie wypełniony - lakoniczna informacja "NAPRAWIONO" !!!!!
Żadnych zmian!!!! 5 krotny kontakt z biurem obsługi klienta nie odniósł żadnego skutku. Mam czekać na kontakt (trwa to już 3 tydzień) Tablet od 04 Grudnia 2014 (od daty zakupu) nie sprawny. Email do działu technicznego również bez odpowiedzi. ŻENADA!!!
Żądam wymiany lub zwrotu pieniędzy!!!
TZ