Autor Wątek: restartuje się i zawiesza  (Przeczytany 1626 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrian13200

• Newbie
  • *
restartuje się i zawiesza
« dnia: Marzec 27, 2013, 20:21:20 »
Witam

zakupiłem tablet Manta MID1003

Niestety w losowych momentach użytkowania następują jego restarty lub poprostu się zawiesza. Mowa tu o np. oglądaniu teledysku na youtubie, czytaniu e-booka lub pobieraniu pliku z internetu. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło. Chciałbym uniknąć oddawania go do serwisu.

Czy ktoś może pomóc?

P.S.
Zaintrygowała mnie jedna rzecz jeszcze.... jest t moje pierwsze urządzenie na androidzie, które w opcjach (zakładka informacje o tablecie) nie ma pola aktualizacje( które służy do aktualizacji mniejszych i wyszukiwania nowych aktualizacji) . Dlaczego?

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: restartuje się i zawiesza
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2013, 20:29:53 »
Spróbuj zrobić przywracanie ustawień fabrycznych, jeśli po tym nadal się będzie wieszał to pozostaje serwis.

Wszelkie aktualizacje dokonujesz poprzez odpowiedni program (w tym wypadku RKbatchtool) oraz obraz systemu.
Tablety tego typu bardzo rzadko mają możliwość aktualizacji OTA, czyli przez sieć, co jest popularne na przykład w telefonach.

adrian13200

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2013, 20:32:14 »
przywracanie ustawień fabrycznych nic nie dało.
Czy to felerny egzemplarz czy taki model? Sądziłem, że nie będzie kłopotów skoro kupuje jeden z droższych tabletów od Manty w sklepie. Nówka a tu takie problemy. Nic nie da się pracować bo nie wiadomo kiedy sie zrestartuje...

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2013, 20:40:27 »
Reklamuj, zdalnie nie da się chyba nic poradzić.