Autor Wątek: Problem z USB  (Przeczytany 2107 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

flayer

• Newbie
  • *
Problem z USB
« dnia: Marzec 16, 2013, 23:57:59 »
Witam

Od kilku dni jestem (czy szczęśliwym okaże się za jakiś czas :P) posiadaczem Manta MID1003 Duo Power 10" HD.
Jak do tej pory nie miałem z nim problemów dość płynnie działa , wszystkie aplikacje działają poprawnie i byłoby dobrze gdyby nie usb. Problem polega na tym, że jak chce podłączyć tableta do komputera/laptopa za pomocą usb nic się nie dzieje. Tablet sprawdzałem podpinając pod PC i laptopie i na obu to samo żaden nie wykrywa tableta. Odinstalowałem wszystkie sterowniki usb i zainstalowałem je na nowo ale nic nie pomogło. Czasem jak podpinałem pod laptopa (mam w nim 2 porty usb , jeden zajęty przez mysz drugi wolny) to występował konflikt urządzeń i zawieszał myszkę. Gdzieś jest problem ale za chiny ludowe nie wiem gdzie może być ten pies pogrzebany :/ Może są gdzieś jakieś sterowniki do w/w tableta pod usb? Może ktoś się spotkał z podobnym problemem i może coś doradzić co czynić bardzo proszę o pomoc :)

Pozdrawiam

zolta

• Newbie
  • *
Odp: Problem z USB
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2013, 20:05:39 »
No i znów zgłaszam podobny problem. MID 1003 mojego syna ma ten sam problem. Komputer nie widzi go po podłączeniu a i tablet nie pokazuje żadnego komunikatu o podłączeniu do PC. Kto pomoże lub wyjaśni? Może fachowcy z Manty?

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2013, 20:29:56 »
Włącz odpowiednią opcję w
Pamięć -->zaawansowane (trzy kropki w prawym górnym rogu) -->Połączenie USB z komputerem
Jak chcesz żeby tablet był widoczny jako kolejny dysk wybierasz Mass storage.
Jak chcesz podłączać do PC w trybie debugowania, zaznaczasz w
Opcje programistyczne --> Debugowanie USB.

zolta

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2013, 09:26:57 »
Hej, naprawdę dziękuje za odp, ale nie jestem lotnym użytkownikiem, więc będę wdzięczna za doprecyzowanie: gdzie mam włączyć opcję Pamięć? Może troszkę więcej szczegółów. Naprawdę będę zobowiązana. Pozdrawiam

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2013, 12:28:39 »
Ustawienia-->Pamięć