Autor Wątek: installing default apps  (Przeczytany 2727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jcb

• Newbie
  • *
installing default apps
« dnia: Lipiec 14, 2013, 22:44:37 »
Witam,

Nabyłem w dniu dzisiejszym tablet mid1003.

Po naładowaniu baterii i uruchomieniu system zawiesza się na installing default apps.

Brak jakichkolwiek aplikacji zainstalowanych fabrycznie, nie mogę nic zrobić a instalacja się nie kończy. Resete nie pomaga, ponowne uruchomienie też nie. Probowałem podłączyć i przeinstalować freamware ale nie widzi go po przejściu na tryb aktualizacji.

Co mam zrobić?

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: installing default apps
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2013, 22:51:46 »
Powinieneś poczekać przy pierwszym uruchomieniu.
Ta procedura może trwać około 2-5 minut i po tym powinien się normalnie uruchomić.
Jeśli dłużej to trwa to jeśli nie chcesz się bawić oddajesz do sklepu i mówisz że nie działa.
Jak chcesz się bawić to możesz przeinstalować system.
Jest dostępny do pobrania w dziale firmware.
Wejście w tryb aktualizacji przy stacie wygląda następująco: Wciskasz i przytrzymujesz VOL+, podłączasz przewód USB, z drugiej strony włożony do PC. W rk batch update od razu powinien zapalić się zielony kwadrat.
Po falshowaniu, przy pierwszym uruchomieni zgłosi Ci się ponownie installing default apps. Należy poczekać aż się zainstalują.

kaziqq

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2013, 22:52:28 »
Mam to samo i też nie wykrywa urządzenia jak jest napisane w instrukcji, czy jest to jakiś błąd ogólny? mam ten sam model i nie mam pojęcia co mam zrobić

panczo22

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2014, 18:06:28 »
Mam to samo. Chyba nie obejdzie sie bez serwisu.