Autor Wątek: Ekran, WI-FI, wtyczka - problemy i pytanie o system  (Przeczytany 1737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jackuss

• Newbie
  • *
Ekran, WI-FI, wtyczka - problemy i pytanie o system
« dnia: Maj 01, 2014, 13:45:46 »
Witam. Wczoraj otrzymałem zakupiony tablet. Nie działają 2 pionewe linie na ekranie dotykowym(nie reagują na dotyk). Do tego WI-Fi nie działa prawidłowo, prędkość jest dużo niższa niż na laptopie czy telefonie korzystającym z tej samej sieci. Wtyczka do ładowania nie wciska się do końca.

Kupiłem przez morele.net i skorzystam z przyśpieszonej reklamacji, ale nie ukrywam, że jestem zawiedzony ilością wad.

Pytanie o system. Zainstalowany jest android 4.1. Czy da się go zaktualizować do nowszej wersji?

kylevessPL

• Hero Member
  • kylevessPL - impossible becoming possible!
    • Status GG
    • Mój stan Skype
    • Profil na xda
Odp: Ekran, WI-FI, wtyczka - problemy i pytanie o system
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2014, 04:25:37 »
Witam. Wczoraj otrzymałem zakupiony tablet. Nie działają 2 pionewe linie na ekranie dotykowym(nie reagują na dotyk). Do tego WI-Fi nie działa prawidłowo, prędkość jest dużo niższa niż na laptopie czy telefonie korzystającym z tej samej sieci. Wtyczka do ładowania nie wciska się do końca.

Kupiłem przez morele.net i skorzystam z przyśpieszonej reklamacji, ale nie ukrywam, że jestem zawiedzony ilością wad.

Pytanie o system. Zainstalowany jest android 4.1. Czy da się go zaktualizować do nowszej wersji?
Sorry, że odgrzebuję temat, ale domyślny soft to 4.1.1, ale można zrobić cm10.1, są źródła dla RK3066. Dodam, że robiłem już ROM pod inne 3066, ale raczej na 1003 nie wydam, bo jeszcze mam do zrobienia na 3 taby ;)
kylevessPL - impossible becoming possible!
Moja strona WWW: http://adf.ly/rUP4U
AndroGeek
Mój profil xda - http://forum.xda-developers.com/member.php?u=4807387
Mój smartfon - Samsung Galaxy Trend Lite/Fresh S7390
Moje taby - Manta MID08S, Manta MID9701