MIDy i Tablety > MID1001

Problemy z wbudowaną Pamięcią flash 8 GB

(1/4) > >>

Funkagen:
Witam. Aktualnie mam nowy problem z tym tabletem, więc do sedna. Po przywróceniu ustawień fabrycznych. Pamięć wewnętrzna Tabletu 0.98 GB. Powinno być 8 GB. Bardzo proszę o pomoc.

Manta Team 2017:
Mylisz pamięci
Zerknij trochę niżej na tym samym ekranie

Niestety, zbyt piękne, żeby było prawdziwe.
MID1001 ma 8 GB (dla użytkownika około 5) pamięci flash, a nie 16 GB
Dostałem właśnie potwierdzenie z serwisów.
Po przywróceniu ustawień fabrycznych z zaznaczoną opcją "Wyczyść kartę SD" pamięć jest formatowana do prawidłowej wielkości.
Warto więc to uczynić zaraz na początku, aby nie było problemów z pamięcią.

Funkagen:
Kolego :) Fajnie, że ktoś w ogóle odpisał, dzięki Ci wielkie, ale słuchaj. Ja właśnie wiem, że było to 12 gb. Lecz zobacz. Poniżej zdjęcie. Nie ma już tej pamięci. Gdy podłączam pod komputer. Nie mogę wejść na ten dysk. Tzn. są one do wybrania. Ale nie pokazuje ani jego pamięci.. ani nie można wejść. Nic. Już próbowałem wejść w Revovery Mode, ale gdy tam wszedłem nawet nie mogłem się poruszać po tym Menu. Dlaczego? oczywiście strzałkami od głośności, lecz niestety to też nie dziala. Nawet gdy podłącze ten tablet do komputera. Nie pokazuje się, żeby włączyć nośnik ani nic. Tylko Tryb Debugowania. Nic więcej.

Manta Team 2017:
Normalne, że gdy podłączysz pod komputer to pamięć ta jest niedostępna. Dostępna jest za to jako kolejna litera dysku w PC.
http://www.manta.info.pl/2012/07/09/podlaczamy-tablet-do-pc/

Funkagen:
Eh, dzięki za takie zbędne informacje, ale ja już przecież wchodziłem na ten dysk. Wcześniej.. zobacz na zdjęcie gdzie masz te swoje 12 GB? Ja podłączałem już wcześniej tableta do PC i normalnie wrzucałem muzyke itp. Ale już teraz tak nie można. Nawet na ekranie Tabletu nie pokazuje się żeby włączyć nośnik. Mógłbyś jakoś konkretniej pomóc? :) Czy niestety nie ma takiej osoby, albo pracownika doświadczonego w tej Firmie? Zdjęcie Ci wysłałem. Luknij czy widzisz te 12 GB ? bo wątpie. Dodam, że gdy podłączam tego tableta to w 'obszarze powiadomień' nie pokazuje się nawet to 'Połączenie przez USB' żeby włączyć jako nośnik, tylko ten tryb debugowania się pokazuje. I na pewno ustawione jest dobrze, żeby pokazywało się połączenie przez USB. Więc o co tu chodzi ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej