Autor Wątek: Warto kupic mid07  (Przeczytany 2384 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sokooldeer

• Newbie
  • *
Warto kupic mid07
« dnia: Grudzień 01, 2012, 17:27:49 »
Witam poszukuje opinii na temat tego modelu, jak on się ogólnie sprawuję ? jako na pierwszy tablet daję radę ? czy raczej się zniechęcę ? ile trzyma bateria ?zainteresował mnie jego wyposażenie między innymi GPS, wew.modem 3g, bluetooth. myślę nad nim poważnie gdyż interesuję mnie aby był modem 3g na pokładzie, ale abym nie narzekał na płynność i działanie ekranu .. Może ktoś napisać coś o tym sprzęcie. Albo polecić coś innego ;)

ramp

• Jr. Member
  • **
    • page
Odp: Warto kupic mid07
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2012, 17:42:30 »
mid07 nie znam ale chyba lepiej zwrócić uwagę na ten tablet Lark FreeMe 70.15 3G który ma mocniejszy dwurdzeniowy procek 1,2ghz, więcej pamięci ram, większą rozdzielczość ekranu i nowsza wersje androida

http://www.lark.com.pl/freeme7015.htm

sam osobiście tabletu nie znam ale po specyfikacji jest o wiele lepszy od manty mid07

musisz poczytać w necie opinie o nim
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2012, 17:44:51 wysłana przez ramp »
Goclever R104 / JB
Yuandaocn VIDO N70HD DualCore / JB
Manta MID13 PowerTab Basic / ICS

Malymon

• Sr. Member
  • Najpierw rób, potem pytaj :)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2012, 21:14:45 »
Kolego ramp, zasada mówi, że jeśli czegoś nie znam, to się nie wypowiadam ;)

@sokooldeer: MID07 działa poprawnie, wszystkie moduły są w pełni funkcjonalne. Po zamianie romu na modowany MID07 staje się całkiem zgrabnym urządzeniem ;)

mentorq

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2013, 18:56:06 »
Zawsze jak ktoś mnie pyta mówie, że przy takiej cenie i tylu rzeczach ile ma w sobie mid07 opłaca się i to bardzo ;)

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2013, 20:27:42 »
Tylko weźcie pod uwagę, że ten modela ma już ponad 2 lata! Nie wiem gdzie jeszcze można kupić nówkę. No chyba że chodzi o używany za dobrą cenę.
Lada chwila pojawią się nowe modele, także z 3G i GPS, ze znacznie wydajniejszymi procesorami :)