Autor Wątek: bateria  (Przeczytany 2469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pafel

• Jr. Member
  • **
bateria
« dnia: Październik 18, 2012, 19:41:41 »
siema od wczoraj mam kłopot z baterią otóż była taka sytuacja że stan bateri był 45% zgasiłem ekran i za ok 15 włączam a tu mam 100% baterii :O. mysłem że to jakis błąd ale potem podłaczyłem tableta do ładowaki na noc i dzisiaj wyłączył  sie przy 70%! co mam zrobić? spróbuję skalibrować baterię pozatym mam zamiar wysłać pismo do manty o wymiane produktu na nowy wolny od wad i zgodny z opisem bo mój ma jakis inny procesor i za mało pamięci wewnętrznej. myslicie że wymienią?

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: bateria
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2012, 23:03:23 »
Jaki inny procesor ma ? Jesli bateria nie trzyma pojemmosci zglos sie do serwisu

pafel

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2012, 20:39:32 »
pisałem wczesniej że zamiast 1,5GhZ ma 1GhZ

marcinek243

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2012, 07:52:43 »
Mój też ma 1ghz  >:( Ten sam problem. Wyłączył się przy 40% potem 100% i wyłączał się już przy 40 i włączał na 30 i reszcze raz na 20% i tak dalej aż po miesiącu wszystko było ok.  :o. Próba przestawienia procesora na 1,5 GHz kończy się zwiechą

pafel

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2012, 14:58:32 »
dokładnie a programy pokazują maxymalne uzycie procesora na 1008 MhZ

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2012, 15:43:46 »
Zgłosić do serwisu, nie powinno być problemów z wyłączaniem się przy tak wysokich poziomach naładowania baterii. Wyłączenie powinno następować przy 2-3%.
Proponuję zgłosić do serwisu.

dusiek80

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2012, 02:02:50 »
Mam podobny problem z bateria co reszta. Jednak nie wydaje mi sie aby bylo to spowodowane  jej pojemnoscia. Moim zdaniem problem tkwi w oprogramowaniu (badz w czyms innym). Tablet dziala mniej wiecej tyle samo czasu na pelnej baterii, natomiast roznie system pokazuje wartosc naladowania.

chester

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 23, 2012, 20:10:29 »
U mnie podobnie, system potrafi pokazywać nawet około 50% baterii a tak na prawdę jest ona na wyczerpaniu ale według mnie trzyma ile powinna. Problemem jest błędne wskazanie faktycznego zużycia.

marcinek243

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 25, 2012, 15:38:30 »
Mam podobny problem z bateria co reszta. Jednak nie wydaje mi sie aby bylo to spowodowane  jej pojemnoscia. Moim zdaniem problem tkwi w oprogramowaniu (badz w czyms innym). Tablet dziala mniej wiecej tyle samo czasu na pelnej baterii, natomiast roznie system pokazuje wartosc naladowania.
Zgadza się. Usunąłem jakiś pliczek rootexplorerem odpowiedzialny za baterie i teraz wyłącza się przy 2-3%