Autor Wątek: Tablet nie uruchamia się  (Przeczytany 1854 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dexters

• Newbie
  • *
Tablet nie uruchamia się
« dnia: Październik 17, 2013, 14:25:11 »
Witam,

próbowałem dokonać aktualizacji firmware według opisu na stronie:
http://www.manta.info.pl/2012/01/20/mid001-aktualizacja-firmware-przy-uzyciu-rkbatchupgrade/

Podczasz wgrywania nastąpił błąd, operacja nie ukończona sukcesem. Po tym nie można już uruchomić tabletu.

Trzymałem przycisk on/off przez dłuższy czas, tablet nie uruchamia się, w systemie (PC) nie pokazuje się żadne nowe urządzenie.
Nie można także uruchomić w trybie recovery z przyciskiem BACK.

Jak urządzenie jest podłączone pod USB, świeci się czerwona kontrolka.

Istnieje jakaś szansza na włączenie i przywrócenie tabletu do życia?

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2013, 14:26:50 wysłana przez dexters »

rdobry

• Newbie
  • *
Odp: Tablet nie uruchamia się
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2013, 14:28:36 »
Zerknij w artykuł poniżej - sądzę że to ten sam problem, jeśli nie weryfikuje do końca wgranego romu tylko wywala błąd na ok 80% to pewnie to samo co u mnie. Polecam RKBatchUpgrade 1.23 mnie pomógł.
Tylko nie wiem czemu tworzycie osobne wątki, w firmware ktoś opisał podobny problem. Nie lepiej pisać w moim wątku skoro problem analogiczny, dostałbym powiadomienie i szybciej odpowiedział.
Pozdrawiam
P.S.
Ja robiłem tak:
Uruchomiony RK1.24 kabel podpięty pod MIDa - reset spinaczem, nie trzymałem przycisków za chwilę pojawiał się różowy kwadracik w RK1.24 naciskałem Switch, robił się zielony.
I teraz u mnie flaszowanie zawsze zatrzymywało się w tym samym miejscu na weryfikacji pod koniec.
Dlatego w tym momencie wyłączałem RK1.24 i uruchamiałem RK1.23 tam już tylko wybór romu i Upgrade.
I wtedy poszło. Różowy kwadracik pojawiał mi się zawsze. Co bym nie robił....
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2013, 14:41:17 wysłana przez rdobry »

dexters

• Newbie
  • *
Odp: Tablet nie uruchamia się
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2013, 12:28:31 »
Witam,

niestety u mnie komputer nie wykrywał urządzenia, nie pojawiam się "różowy" kwadracik.

Sprzęt oddany do serwisu. Więc temat nie aktualny.

Pozdrawiam