Autor Wątek: MANTA Android TV  (Przeczytany 12278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
MANTA Android TV
« dnia: Lipca 04, 2017, 08:48:44 »
Manta Android TV to multimedialne centrum rozrywki. Telewizory Manta Android TV spełniają funkcję dwóch urządzeń – telewizora oraz komputera. Umożliwiają uruchamianie aplikacji, przeglądanie stron internetowych, korzystanie z portali społecznościowych oraz oglądanie telewizji. Manta Android TV daje możliwość korzystać między innymi z takich aplikacji jak: Netflix, Facebook, YouTube, Tweeter i wielu innych. 
Manta Android TV to również miejsce do zabawy dla jego najmłodszych użytkowników dzięki możliwości instalacji gier na telewizorze.

Czym jest EMPEROR w telewizorach MANTA ?

Po sukcesie serii DVD EMPEROR – 6 milionów sprzedanych sztuk -  nadszedł czas na telewizor tej serii.
Jakie możliwości daje EMPEROR ? To proste – wystarczy stworzyć własną aplikację lub grę i wgrać ją na telewizor.

Co to jest EShare ?

Jest to funkcja dostępna w wybranych telewizorach MANTA Android TV. Dzięki EShare przy użyciu Wi-Fi można w prosty i szybki sposób wysyłać pliki z telefonu na telewizor, odtwarzać filmy na telewizorze z podpiętego bezprzewodowo telefonu, zdalnie przeglądać zdjęcia ze smartfona na ekranie telewizora. Funkcja ta daje również możliwość zastąpienia tradycyjnego pilota telewizyjnego – telefonem.

Funkcja Eshare dostępna jest w następujących modelach:
-LED9500S,
-LED94801S,
-LED94901S

« Ostatnia zmiana: Września 18, 2017, 12:17:10 wysłana przez Manta Team 2017 »

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: MANTA Android TV
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 20, 2017, 14:53:26 »
Zachęcam do przeczytania informacji na temat Manta Android TV na

http://www.manta.com.pl/emperor/

rafi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Września 15, 2017, 16:02:25 »
Witam.
Czy jest szansa na Eshare w modelu LED9320E1S ?

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Września 18, 2017, 12:18:34 »
Witaj Rafi,

Nie planujemy aktualizacji oprogramowania, która dodałaby tą funkcję w tym modelu telewizora.

Jednak przekazuję sprawę do działu R&D.

Pozdrawiam

Magiel23

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Września 21, 2017, 12:43:42 »
Właśnie w tym tygodniu zamówiłem zestaw
Jestem bardzo zadowolony
Wcześniej mieliśmy mały telewizor i samo 50 cali robi wrażenie
Widać , że telewizor jest bardzo dobrze wykonany

Gocleefi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Września 25, 2017, 10:59:55 »
Dzięki, dużo użytecznych opcji.

Grazyna

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Października 30, 2017, 23:22:23 »
Witam mam pytanie dotyczące TELEWIZOR MANTA LED94801S 4K UHD a mianowicie chciałam się dowiedzieć czy jest możliwość dokupienia do tego tv kina domowego.
Z góry dziękuję za odpowiedź  :)

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: Października 31, 2017, 10:15:58 »
Witaj Grażyno,

do telewizora możliwe jest podłączenie kina domowego które posiada np. HDMI.

Pozdrawiamy
Manta Team

Jarek1111111

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 01, 2017, 10:27:09 »
Witam,
Mam problem z nic+go , po zainstalowaniu zawiesza się podczas próby odtworzenia wideo.

szczuru

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 12, 2017, 14:30:09 »
NC+ Go i inne aplikacje VOD nie działają i nie będą działać póki nie wyjdzie aktualizacja oprogramowania, która doda obsługę usług google.

zmarek20

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 04, 2017, 21:34:36 »
Jak połączyć LED94901S z internetem? Mam komunikat, że jakość skonała, klucz wprowadziłem dobry a telewizor  z przez wi-fi nie może się połączyć. tez interesuje mnie HBO GO i Showmax, HBO jest w reklamach Manty jako wizytówka Android tv a tu nawet z internetem nie można się połączyć. Pytam więc Mantę: jak połączyć się z internetem?

Gienek25

• Full Member
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 04, 2017, 21:38:29 »
Spróbuj zmienić typ zabezpieczeń w ustawieniach routera.

Jeżeli interesuje Cię HBO GO, Showmax i AndroidTV to muszę Cię zmartwić - nawet jeśli połączysz się z internetem i zainstalujesz aplikacje to nie będą działać poprawnie, a pocięty i zmodyfikowany Android 5.0 to nie jest AndroidTV...

Radzę przeczytać forum...

zmarek20

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 05, 2017, 00:50:38 »
Czytałem forum i wiem, że telewizor muszę odesłać, bo on nie jest 4k tylko może ultra HD, chociaż wątpię. Ma jakieś przestarzałe HDMI, które nie odpowiada normie 4k i niskie odświeżanie. Co z tego, że mam kable HDMi 2.0 jak w telewizorze jest 1,4. Nie działa nawet mój dekoder NC+ ultrabox 4k. Ale dokładnej specyfikacji jakie jest HDMI, jakie odświeżanie nigdzie nie było.  Ani w opisie w sklepie, gdzie go kupiłem, ani na stronie Manty. Więc jutro idę do sklepu stacjonarnego i kupuję prawdziwy telewizor, a ten odsyłam. W sklepach internetowych nie wiedzą co sprzedają, a na dodatek ich to w ogóle nie interesuje. Dają ogólnikowe informacje przysłane przez producenta i to im wystarczy. A producent ma klientów w d... Emeryci kupią i będą szczęśliwi, bo ostry obraz i z daleka widać bez okularów. I tanio. To jest target Manty. Kilka dni prowadziłem ze sklepem korespondencję na temat spraw technicznych tego telewizora a oni ebe ebe... Ale jak wół było napisane 4k, HBO GO, idealny obraz, smart tv itp. Manta przysłała tylko po 24 godzinach znaną wszystkim formułkę:, że przekazali to działu technicznego. I jak do studni. Wsparcie techniczne przekazało do działu technicznego... Kabaret jakiś.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2017, 00:52:54 wysłana przez zmarek20 »

Gienek25

• Full Member
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 05, 2017, 08:26:10 »
Twoj wpis jest kwintesencją tego o czym pisałem wielokrotnie... I Manta jeszcze ma tupet oskarżać mnie o wprowadzanie w błąd, choć sami to robią! Ja oczywiście mogę się mylić, producent nie może, a przynajmniej nie powinien.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

bohdan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 12, 2017, 20:49:18 »
To takie rzeczy jeszcze się zdarzają :(