Autor Wątek: Instalacja oraz deinstalacja YouTube Vanced i Smart YouTube TV w Mancie  (Przeczytany 1624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arkady1964

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 1262
  • Zobacz profil
Aplikacja Smart YouTube TV do pełnej instalacji potrzebuje pobrać pliki z internetu, po instalacji modyfikuje pliki systemowe Androida w telewizorze. U mnie po przywróceniu do ustawień fabrycznych aplikacja Smart YouTube TV nie pozostawiła większych problemów, ale są przypadki, że były:

https://forum.atvxperience.com/viewtopic.php?t=665


Aplikacja YouTube Vanced jako, że nie modyfikuje plików systemowych urządzenia z Androidem jest całkowicie bezpieczna w stosowaniu oraz umożliwia pełną deinstalację, nie zostawiając żadnych śmieci.  Jest bardzo dużo wersji tej aplikacji do wyboru, zachęcam do wypróbowania, aplikacja spisuje się bardzo dobrze na Androidzie. Poniżej link, z szerszą informacją.

Z oficjalnej strony:
 
https://youtubevanced.com/non-root

wersję White/Black    YouTube_13.22.54_API21(arm64-v8a_armeabi-v7a)(nodpi)(vBlack-v1.1.0)-vanced.apk

Apka śmiga bez żadnego problemu. Jest więcej funkcji w ustawieniach, ciemny motyw  itd. Co ciekawe jest nawet poprawa wyglądu interfejsu, nie są to wielkie zmiany , ale jest zauważalnie lepiej.  Zawsze to nowsza apka, a to najczęściej daje pozytywne zmiany. :)  Apka jest super, znakomicie działa na Mojej Mancie.


Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2020, 14:58:08 wysłana przez Arkady1964 »

Nakanosen

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 1
  • Zobacz profil
Odp: Instalacja oraz deinstalacja YouTube Vanced i Smart YouTube TV w Mancie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2020, 09:06:20 »
The story makes me very confused. You make it clear

Arkady1964

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 1262
  • Zobacz profil
Odp: Instalacja oraz deinstalacja YouTube Vanced i Smart YouTube TV w Mancie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2020, 09:59:17 »
The story makes me very confused. You make it clear

Popularne są dwie modowane wersje YouTube tj. YouTube Vanced i Smart YouTube TVDla jasności, są te dwie całkiem różne aplikacje!

Zaznaczam,  że aplikacja Smart YouTube TV do pełnej instalacji potrzebuje pobrać pliki z internetu, po instalacji modyfikuje pliki systemowe Androida w telewizorze, są przypadki, że system w telewizorze był "zaśmiecony" sprawiając problemy np. częste restarty komputera, a nawet może dojść do całkowitego zablokowania telewizora. Na starszych telewizorach Manty aplikacja Smart YouTube TV i tak nie działa, na nowszych działa, ale może powodować problemy...


Natomiast, aplikacja YouTube Vanced 13.22.54 przy  instalacji nie pobiera żadnych plików z internetu oraz nie modyfikuje systemu telewizora. Po instalacji lub deinstalacji obojętnie jakiej wersji YouTube Vanced na Mancie nie było żadnych problemów z telewizorem.  Android w telewizorze działa cały czas bez restartów, telewizor się nie zawiesza, aplikacja działa stabilnie i płynnie. Jak do tej pory najbardziej stabilną wersją jest YTV 13.22.54 :)

Do sterowania aplikacją na telewizorze należy używać myszki bezprzewodowej lub pilota AirMouse.

Ja polecam zamiast myszki bezprzewodowej stosować do sterowania telewizorów z Android TV piloty AirMouse tj. piloty z myszą powietrzną. Ponieważ dobrze działają z telewizorami Android TV, nadają się też do do odtwarzaczy multimedialnych, sieciowych, przystawek Android TV Box, komputerów lub mini komputerów PC Windows tzw. NUC.

"AirMouse to funkcjonalne piloty sterujące, które stanowią połączenie telewizyjnego pilota, żyroskopowej myszy i pełnej klawiatury QWERTY. Pilot AirMouse jest kompatybilny z systemem Android TV w telewizorze lub z większością innych systemów operacyjnych.

Piloty AirMouse mogą pracować w trybie klawiatury oraz w trybie myszki. Pilot AirMouse posiada czujnik żyroskopowy, dzięki któremu gdy wykonujemy w powietrzu ruchu pilotem, sterujemy jednocześnie kursorem na ekranie telewizora. Jest to wygodne rozwiązanie m.in. do sterowania telewizorami z Android TV, odtwarzaczami Android TV Box oraz urządzeń mini PC Windows. Airmouse posiadają również szereg przycisków funkcyjnych, znacząco poprawiających komfort korzystania z kina domowego.

Pilot AirMouse jest gotowy do działania już w kilka sekund po podłączeniu odbiornika do portu USB i nie wymaga instalacji żadnych sterowników przez użytkownika pilota. Komunikuje się z odbiornikiem za pośrednictwem częstotliwości 2,4 GHz, dzięki czemu zasięg sterowania pilotem wynosi około10 metrów."Upłynęło już sporo czasu od kiedy dzięki koledze Palop rozpocząłem instalowanie alternatywnych aplikacji na Mancie. Instalowałem i deinstalowałem różne wersje YouTube Vanced.

Reasumując, można wyciągnąć pewne wnioski, po instalacji lub deinstalacji obojętnie jakiej wersji YouTube Vanced na Mancie nie było żadnych problemów z telewizorem. Jak do tej pory najbardziej stabilną wersją jest YTV 13.22.54 :)  info:

http://www.manta.info.pl/forum/led94901s-emperor-android-tv/you-tube-ta-czynnosc-jest-niedozwolona/msg40374/#new


Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2020, 18:17:45 wysłana przez Arkady1964 »