Autor Wątek: Instalacja oraz deinstalacja YouTube Vanced i Smart YouTube TV w Mancie  (Przeczytany 962 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arkady1964

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 1173
  • Zobacz profil
Podzielę się moimi doświadczeniami z instalacji oraz deinstalacji YouTube Vanced 13.22.54 i Smart YouTube TV na telewizorze Manty. Dla jasności, są te dwie różne aplikacje!

Aplikacja YouTube Vanced 13.22.54 przy  instalacji nie pobiera żadnych plików z internetu oraz nie modyfikuje systemu telewizora. Deinstalacja YouTube Vanced 13.22.54 nie sprawia problemów, Android w telewizorze pozostaje w stanie identycznym jak przed instalacją.

Aplikacja Smart YouTube TV do pełnej instalacji potrzebuje pobrać pliki z internetu, po instalacji modyfikuje pliki systemowe Androida w telewizorze. U mnie po przywróceniu do ustawień fabrycznych aplikacja Smart YouTube TV nie pozostawiła problemów, ale są przypadki, że system w telewizorze był "zaśmiecony" sprawiając problemy.

https://forum.atvxperience.com/viewtopic.php?t=665


Reasumując, YouTube Vanced 13.22.54 jako, że nie modyfikuje plików systemowych telewizora jest bezpieczny w stosowaniu oraz umożliwia pełną deinstalację. Aplikacja Smart YouTube TV modyfikująca system Android jest mniej bezpieczna, w razie problemów należy przywrócić ustawienia fabryczne w telewizorze.

Niestety do tej pory nie udało mi się znaleźć wersji aplikacji Smart YouTube TV stabilnie działającej na Mancie...  Na sprzęcie z Androidem bardzo dobrze sprawuje sie YouTube Vanced  w wersji  13.22.54 i tą aplikacje obecnie polecam, ponieważ działa wyjatkowo stabilnie.  Poniżej link, z szerszą informacją.

http://www.manta.info.pl/forum/manta-android-tv/43lus68l-youtube/msg39745/#new


Z oficjalnej strony:
 
https://youtubevanced.com/non-root

wersję White/Black    YouTube_13.22.54_API21(arm64-v8a_armeabi-v7a)(nodpi)(vBlack-v1.1.0)-vanced.apk

Apka śmiga bez żadnego problemu. Jest więcej funkcji w ustawieniach, ciemny motyw  itd. Co ciekawe jest nawet poprawa wyglądu interfejsu, nie są to wielkie zmiany , ale jest zauważalnie lepiej.  Zawsze to nowsza apka, a to najczęściej daje pozytywne zmiany. :)  Apka jest super, znakomicie działa na Mojej Mancie.


Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2020, 18:26:03 wysłana przez Arkady1964 »

Arkady1964

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 1173
  • Zobacz profil
Odp: Instalacja oraz deinstalacja YouTube Vanced i Smart YouTube TV w Mancie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2020, 16:13:12 »
Upłynęło już sporo czasu od kiedy dzięki koledze palop rozpocząłem instalowanie alternatywnych aplikacji na Mancie. Instalowałem i deinstalowałem różne wersje YouTube Vanced.

Można wyciągnąć pewne wnioski, po instalacji lub deinstalacji obojętnie jakiej wersji YouTube Vanced na Mancie nie było żadnych problemów z telewizorem. Jak do tej pory najbardziej stabilną wersją jest YTV 13.22.54 :)  info:

http://www.manta.info.pl/forum/led94901s-emperor-android-tv/you-tube-ta-czynnosc-jest-niedozwolona/msg40374/#new


Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2020, 10:08:53 wysłana przez Arkady1964 »

Nakanosen

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 2
  • Zobacz profil
Odp: Instalacja oraz deinstalacja YouTube Vanced i Smart YouTube TV w Mancie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2020, 09:06:20 »
The story makes me very confused. You make it clear

Arkady1964

 • Hero Member
 • *****
 • Wiadomości: 1173
  • Zobacz profil
Odp: Instalacja oraz deinstalacja YouTube Vanced i Smart YouTube TV w Mancie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2020, 07:58:34 »
The story makes me very confused. You make it clear

Tak jak jest, po instalacji lub deinstalacji obojętnie jakiej wersji YouTube Vanced na Mancie nie było żadnych problemów z telewizorem. Telewizor się nie zawiesza, aplikacja działa stabilnie i płynnie. Jak do tej pory najbardziej stabilną wersją jest YTV 13.22.54 :)

Do sterowania aplikacją na telewizorze należy używać myszki bezprzewodowej lub pilota AirMouse.

Ja polecam zamiast myszki bezprzewodowej stosować do sterowania telewizorów z Android TV piloty AirMouse tj. piloty z myszą powietrzną. Ponieważ dobrze działają z telewizorami Android TV, nadają się też do do odtwarzaczy multimedialnych, sieciowych, przystawek Android TV Box, komputerów lub mini komputerów PC Windows tzw. NUC.

"AirMouse to funkcjonalne piloty sterujące, które stanowią połączenie telewizyjnego pilota, żyroskopowej myszy i pełnej klawiatury QWERTY. Pilot AirMouse jest kompatybilny z systemem Android TV w telewizorze lub z większością innych systemów operacyjnych.

Piloty AirMouse mogą pracować w trybie klawiatury oraz w trybie myszki. Pilot AirMouse posiada czujnik żyroskopowy, dzięki któremu gdy wykonujemy w powietrzu ruchu pilotem, sterujemy jednocześnie kursorem na ekranie telewizora. Jest to wygodne rozwiązanie m.in. do sterowania telewizorami z Android TV, odtwarzaczami Android TV Box oraz urządzeń mini PC Windows. Airmouse posiadają również szereg przycisków funkcyjnych, znacząco poprawiających komfort korzystania z kina domowego.

Pilot AirMouse jest gotowy do działania już w kilka sekund po podłączeniu odbiornika do portu USB i nie wymaga instalacji żadnych sterowników przez użytkownika pilota. Komunikuje się z odbiornikiem za pośrednictwem częstotliwości 2,4 GHz, dzięki czemu zasięg sterowania pilotem wynosi około10 metrów."Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2020, 11:43:04 wysłana przez Arkady1964 »