Autor Wątek: Funkcja EShare nie działa, problem z połączeniem  (Przeczytany 567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

karolajjnn

• Newbie
  • *
Funkcja EShare nie działa, problem z połączeniem
« dnia: Luty 11, 2020, 21:43:08 »
Witam mam problem z funkcja EShare, telefon ( iphone ) mam podłączony do tej samej sieci co wifi. Wpisuje za pomocą IP nie idzie, za pomocą skanowania nie idzie także. W ogóle nie widzi urządzenia. Co poradzicie?? Bo już jestem bezsilna....słyszałam również o Gazer tv ale na chwile obecna nie mogę wyszukać w sklepie programów.... przesyłam zdjęcia. Nawet na filmach na yt na temat tej aplikacji wszędzie od razu łączy się telewizor

Arkady1964

• Hero Member
Odp: Funkcja EShare nie działa, problem z połączeniem
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2020, 21:49:32 »
Jaki posiadasz model Manty?

karolajjnn

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2020, 22:03:01 »
Posiadam TV MANTA 32" 32LHA69 HD AndroidTV

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2020, 22:18:48 »
Posiadam TV MANTA 32" 32LHA69 HD AndroidTV

Twoja Manta jest telewizorem z serii 6. Urządzenia oparte są o system operacyjny Android. Przekątne 24’’ 32’’ i 43’’ cale pracują pod kontrolą Android 8.  Gazer tv na tym Androidzie będzie działał.

Pobierz bezpłatną aplikację Gazer tv na telefon/smartfona ze Sklepu Play Google (aplikacje Gazer tv pobierasz tylko na smartfona). Włącz aplikację na smartfonie i połącz się z telewizorem.

Gazer tv jest bardziej stabilny od Eshare, ale do tego dużo bardziej precyzyjny. Przykładowo suwak głośności działa idealnie, a na Eshare są z tym problemy.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2020, 22:28:20 wysłana przez Arkady1964 »

karolajjnn

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2020, 22:27:45 »
Rozumiem. Na iphone również jest ta aplikacja, ale kilka minut działa i nie wyszukuje żadnego urządzenia :( sieć ta sama. Czy powinnam mieć również ta aplikacje na telewizorze?  Może coś muszę zmienić w ustawieniach tv? Telewizor mam od dziś wiec jest dla mnie nowością.

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 12, 2020, 19:39:05 »
Rozumiem. Na iphone również jest ta aplikacja, ale kilka minut działa i nie wyszukuje żadnego urządzenia :( sieć ta sama. Czy powinnam mieć również ta aplikacje na telewizorze?  Może coś muszę zmienić w ustawieniach tv? Telewizor mam od dziś wiec jest dla mnie nowością.

Aplikacje Gazer tv pobierasz tylko na smartfona. Telewizor i smartfon muszą być w tej samej sieci Wi Fi.

W aplikacji Gazer tv, po włączeniu aplikacji:

U samej góry aplikacji, pokazuje się nazwa naszego urządzenia np. Eshare 4321 lub inna. Wystarczy kliknąć dwa razy u góry aplikacji i nastąpi połączenie z telewizorem.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2020, 22:06:17 wysłana przez Arkady1964 »