Autor Wątek: 43lus68l YouTube  (Przeczytany 1249 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Daniello

• Newbie
  • *
43lus68l YouTube
« dnia: Październik 22, 2018, 20:37:21 »
Witam wszystkich .
Jakieś 2 tygodnie temu zakupiłem sobie model 43lus68l i mam z nim tylko jeden problem . Mianowicie po włączeniu dowolnego filmu w aplikacji YouTube po 3 sekundach film łapie "zawieche" i nic się dalej nie dzieje . Ale w aplikacji przeglądarki w Tv YouTube działa już normalnie . Ktoś miał podobnie i rozwiązał już ten mankament ?

Gienek25

• Full Member
Odp: 43lus68l YouTube
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2018, 23:09:01 »
Jeśli to możliwe, spróbuj odinstalować aktualizację aplikacji Youtube. Z najnowszą wersją jest problem (zacinanie po kilku sekundach odtwarzania) zarówno w niektórych telewizorach jak i box tv

Daniello

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2018, 22:48:46 »
Działa mi tylko i wyłącznie fabryczna wersja YouTube ! Dzięki za radę  :)

aw17@vp.pl

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2019, 19:56:26 »
Mam podobnie tylko teraz jak tylko włączam fabryczna ustawienia to po chwili aktualizuje się ta nowa i znów ten sam problem. I nie wiem co robić żeby zaczęło działać?

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 30, 2019, 20:32:02 »
Jeśli to możliwe, spróbuj odinstalować aktualizację aplikacji Youtube. Z najnowszą wersją jest problem (zacinanie po kilku sekundach odtwarzania) zarówno w niektórych telewizorach jak i box tv

Jest też metoda alternatywna aby mieć sprawnie działające YouTube, ja teraz używam tylko youtube Vanced 13.22.54 działa idealnie, jest całkowicie pozbawiony reklam oraz ma też kilka ciekawych funkcji które można załaczyć lub wyłaczyć w ustawieniach, np. można załączyć i wyłączyć odtwarzanie w tle, ja odtwarzanie w tle mam wyłączone.

Podkreślam, że na większości sprzętów z Androidem powinna być zainstalowana architektura arm tj.  wersja  13.22.54 jest stabilna,  inne wersje mogą nie działać.

Link do strony producenta, z plikami APK  (wersja  13.22.54 zajmuje 108 MB w pamięci wewnętrznej urządzenia):

https://youtubevanced.com/non-root

Pobierz i zainstaluj MicroG    (UWAGA!!!  Nie jest to konieczne do działania youtube Vanced 13.22.54)
MicroG - dla YouTube Vanced  poniżej wersji 14.21.54 to znaczy, że dla youtube Vanced 13.22.54 można  zainstalować MicroG w wersji  0.2.4-105  rozmiar pliku 2.6 MB.                       

MicroG dla YouTube Vanced jest potrzebne, aby móc połączyć swoje konto Google z YouTube tj. zalogować się.

Jeśli nie zainstalujesz pakietu MicroG, przycisk „dodaj konto” nie będzie działał, oczywiscie youtube Vanced będzie wtedy też działało ale bez możliwości logowania sie.

Źródło, oficjalna strona producenta  youtube Vanced, możliwość instalacji youtube Vanced 13.22.54 i  MicroG 0.2.4–105 na urządzeniach z Androidem z plików APK:

Podane powyżej informacje o przydatnych aplikacjach youtube Vanced 13.22.54 i MicroG w wersji  0.2.4-105, dotyczą i działają bez żadnego problemu na zdecydowanej większoci urzadzeń opartych na Androidzie w tym  TV box-y, tablety, większość telewizorów itp.   Wersja YouTube Vanced 13.22.54  którą mam zainstalowaną nie "woła" o żadna aktualizację. Wszystko śmiga naprawdę super i zero reklam. Obsługa pilotem Air Mouse jest wygodna i szybka, można też stosować myszkę bezprzewodową.

Z oficjalnej strony:

wersję White/Black    YouTube_13.22.54_API21(arm64-v8a_armeabi-v7a)(nodpi)(vBlack-v1.1.0)-vanced.apk

Apka śmiga bez żadnego problemu. Jest więcej funkcji w ustawieniach, ciemny motyw  itd. Co ciekawe jest nawet poprawa wyglądu interfejsu, nie są to wielkie zmiany , ale jest zauważalnie lepiej.  Zawsze to nowsza apka, a to najczęściej daje pozytywne zmiany. :)  Apka jest super, znakomicie działa na Mojej Mancie.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2020, 15:49:14 wysłana przez Arkady1964 »

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2019, 08:11:57 »
Mam podobnie tylko teraz jak tylko włączam fabryczna ustawienia to po chwili aktualizuje się ta nowa i znów ten sam problem.
I nie wiem co robić żeby zaczęło działać?

Aby starsza fabryczna aplikacja YouTube zaczęła działałać trzeba by w urządzeniu był brak aktualizacji. W tym celu należy wyłączyć aktualizacje systemu. Można to zrobić przez wyłączenie marketu Sklepu Google Play, Usług Google Play (załączajac opcję wyłącz tj. wymuś zatrzymanie w ustawieniach aplikacji), przed wyłączeniem czyścimy pamięć podręczną i dane marketu.   To rozwiazanie ma pewną istotną wadę, gdyż całkowicie blokuje pobieranie aplikacji ze sklepu Play. To tyle z mojej strony w odpowiedzi na pytanie dotyczącej systemowej fabrycznej aplikacji YouTube.

Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie youtube Vanced  13.22.54

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2020, 16:04:29 wysłana przez Arkady1964 »