Autor Wątek: Witryny Aptoide TV oraz YalpStore 0.41 - działają tak jak Sklep Google Play!  (Przeczytany 358 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arkady1964

• Sr. Member
Dzisiaj testowałem cały dzień na moim telewizorze Manta LED94901S aplikację Aptoide TV.

Do pobierania aplikacji z Androida służy Google Play Store jak i według mnie znacznie łatwiejszy w obsłudze Aptoid TV będący swoistą alternatywą dla oficjalnej aplikacji Googla.  W Aptoid TV znajdziemy wiele interesujących aplikacji w tym bardzo dużo na Android TV.   Aplikacje w postaci plików apk są również dostępne  z poziomu każdej przeglądarki internetowej ale pobieranie  aplikacji jest bez porównania bardziej wygodne w Aptoid TV.

JESTEM POD WRAŻENIEM, , działa tak jak Sklep Google Play! Starczyło tylko raz zainstalować Aptoide TV.  Potem już wszystko działa automatycznie jak Sklep Google Play.  Do tego są tam praktycznie wszystkie aplikacje przystosowane na Android TV, w tym najciekawsze - dosłownie wszystkie. Same działanie aplikacji jest rewelacyjne, można z jej poziomu zainstalować, odinstalować, AKTUALIZOWAĆ bez żadnego problemu wybrane aplikacje.
Odinstalować zainstalowane aplikacje można również  z poziomu telewizora  tj. 
                                                                                                                    SETUP/Aplikacje/Pliki pobrania

Aptoide TV jest to największa witryna z aplikacjami Android TV, zoptymalizowana pod Smart TV, oczywiście też Aptoide TV rozpoznaje czy dana aplikacja jest dostosowana do naszego sprzętu. 

Ja instalowałem  wersję Aptoide TV v3.2.5 plik apk  12 MB z:

https://www.wonderbox.tv/downloads/

Lub najnowszą wersję ze strony Aptoide TV Aptoide TV, na ich stronie jest wersja 4.0.2

https://m.aptoide.com/installer-aptoide-tv

Aptoide TV działa perfekcyjnie.  Gorąco polecam wypróbować!!!

Posiadacze telewizorów Manta LED94801S    , Manta LED94901S powinni ja koniecznie przetestować.   W innych telewizorach z Android TV też warto ją zainstalować ponieważ na Android TV w witrynie Aptoide TV jest wszystko w jednym miejscu oraz super wygodne w instalacji, deinstalacji oraz AKTUALIZACJI wybranych aplikacji.  INSTALACJA WYGLĄDA TAK SAMO JAK W SKLEPIE GOOGLE PLAY.

Polecam też bardzo dobrą aplikację YalpStore 0.41,  jest to odpowiednik Sklepu Play .   Podkreślam, że na Mantę musi być wersja 0.41  ta z linku poniżej inne mogą nie działąć.  Moim zdaniem YalpStore jest nawet dużo lepszy od Aptoide TV.     

Link:

https://github.com/yeriomin/YalpStore/releases

Jak korzystać z Yalp Store

Po otwarciu  Yalp Store, naciśnij przycisk menu trzy kropki w prawym górnym rogu i wybierz Kategorie.  Do wyboru mamy około 60 pozycji tematycznych w tym Edytory i odtwarzacze wideo.   MOŻNA TEŻ ZAINSTALOWAĆ DOWOLNĄ APLIKACJĘ, WPISUJĄC JEJ NAZWĘ W WYSZUKIWARKĘ KLIKAJĄC NA IKONKE LUPY W KOLE  i pokazuje się pole Szukaj tam WPISUJĄC NAZWĘ WYBRANEJ APLIKACJI.

Polecam wypróbować  YalpStore 0.41   plik   apk        1.31 MB

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2018, 08:50:40 wysłana przez Arkady1964 »

Readvictor

• Newbie
  • *
What is the main source of this forum?

Arkady1964

• Sr. Member
Posiadam telewizor Manty z Android TV,  jestem użytkownikiem sprzęntu Manta oraz w miarę możliwości staram się udzielić zainteresowanym informacji związanych z Android TV.   Witryny Aptoide TV oraz  YalpStore 0.41  działają tak jak Sklep Google Play,  są to alternatywne witryny z aplikacjami.

Źródła,  linki:

Aptoide TV  4.0.2    plik    apk  12 MB

YalpStore  0.41   plik   apk        1.31 MB

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2018, 15:33:22 wysłana przez Arkady1964 »

Ewojtas

• Jr. Member
  • **
What is the main source of this forum?
Fakt jest faktem, że to forum  w tematach telewizorów zostało w niewyobrażalny sposób zaśmiecone tematami zupełnie nie związanymi z problemami użytkowników. Patrząc na inne fora, gdzie występuje jakiś moderator taka sytuacja była by niedopuszczalna. Połowa tematów typu urzekła mnie jakaś dziewczyna, zmiana rankingów skórek powędrowała by do kosza przed ich publikacją.No chyba, że by stworzyć temat pod tytułem totalny śmietnik i tam je zamieszczać.  Mija się z celem link do jednej aplikacji zamieszczać w każdym temacie i w każdym poście. Takie jest moje skromne odczucie. Przykład użycia  szukajki hasło Aptoide :

1
MANTA ANDROID TV / Największa witryna z aplikacjami Android TV, zoptymalizowana pod Smart TV.
« wysłana przez Arkady1964 dnia Kwiecień 23, 2018, 05:52:54 »
......  witryna z aplikacjami Android TV, zoptymalizowana pod Smart TV.  Aptoide TV v3.2.4  ............  Link:  https://a2zapk.com/87103-aptoide-tv-3-2-4-a2zapk.html   Pobieranie z serwera 1  ............ /?id=87103   Ja instalowałem trochę nowsza wersję Aptoide TV v3.2.5 i tą sprawdzoną polecam pobrać z:   ............ ://www.wonderbox.tv/downloads/  Lub najnowszą wersję ze strony  ............  TV Aptoide TV, na ich stronie jest wersja 4.0.2   ............ ://m.aptoide.com/installer-aptoide-tv   Aptoide TV działa  ............  LED94901S itp. W innych telewizorach z Android TV też warto ją zainstalować ponieważ na Android TV  ............  witrynie Aptoide TV jest wszystko w jednym miejscu i super wygodne  ............  oraz aktualizacji wybranych aplikacji. Testowałem Aptoide TV cały dzień nie było z nią żadnych problemów  ............  bardzo dobrze.  Przez Aptoide TV MOŻNA TEŻ ZAINSTALOWAĆ DOWOLNĄ APLIKACJĘ,  ............ /www.manta.info.pl/forum/led94901s-emperor-android-tv/znakomite-dzialania-aplikacji-aptoide-tv-dziala- ............ -jak-sklep-google-play!/msg37777/#new  Aplikacja Aptoide TV v3.2.4 działa już od Androida 4.2 wzwyż,  ............  działać na wszystkich telewizorach Manty Android TV.    Pozdrawiam   ......
2
LED94901S EMPEROR Android TV / Super działanie aplikacji witryny Aptoide TV, działa tak jak Sklep Google Play!
« wysłana przez Arkady1964 dnia Kwiecień 23, 2018, 19:20:37 »
......  na moim telewizorze Manta LED94901S aplikację Aptoide TV.  Do pobierania aplikacji z Androida służy  ............  według mnie znacznie łatwiejszy w obsłudze Aptoid TV będący swoistą alternatywą dla oficjalnej  ............  Googla. W Aptoid TV znajdziemy wiele interesujących aplikacji w tym  ............  dużo na Android TV. Aplikacje w postaci plików apk są również  ............  jest bez porównania bardziej wygodne w Aptoid TV.   JESTEM POD WRAŻENIEM, , działa tak jak Sklep  ............  Play! Starczyło tylko raz zainstalować Aptoide TV. Potem już wszystko działa automatycznie jak  ............  wszystkie aplikacje przystosowane na Android TV, w tym najciekawsze - dosłownie wszystkie. Same  ............  SETUP/Aplikacje/Pliki pobrania   Aptoide TV jest to największa witryna z aplikacjami  ............  TV, zoptymalizowana pod Smart TV, oczywiście też  ............  TV rozpoznaje czy dana aplikacja jest dostosowana do  ............  sprzętu.   Aptoide TV v3.2.4 Link:  https:// ............ .com/87103-aptoide-tv-3-2-4-a2zapk.html   Pobieranie z serwera 1  ............ /a2zapk/?id=87103   Ja instalowałem nowsza wersję Aptoide TV v3.2.5 plik apk 12 MB i tą sprawdzoną  ............  polecam pobrać z:  https://www.wonderbox.tv/downloads/  Lub najnowszą wersję ze strony  ............  TV Aptoide TV, na ich stronie jest wersja 4.0.2    ............ ://m.aptoide.com/installer-aptoide-tv   Aptoide TV działa  ............  przetestować. W innych telewizorach z Android TV też warto ją zainstalować ponieważ na Android TV  ............  witrynie Aptoide TV jest wszystko w jednym miejscu oraz super  ......
3
LED9320E1S EMPEROR Android TV / Odp: WBMC, kilka wersji odtwarzacza dla Androida 4.4
« wysłana przez Arkady1964 dnia Kwiecień 25, 2018, 21:57:52 »
......  odtwarzacze multimedialne, telewizory Android TV.   Link do pobrania:  https://kod1help.com/kodi- ............    Spróbuj zainstalować też aplikacje VOD stąd:   Aptoide TV v3.2.5 i tą sprawdzoną aplikację polecam  ............  z:  https://www.wonderbox.tv/downloads/   Szerzej na stronach Manta LED94901S, ............  LED94901S itp. W innych telewizorach z Android TV też warto ją zainstalować ponieważ na Android TV  ............  witrynie Aptoide TV jest wszystko w jednym miejscu i super wygodne  ............  oraz aktualizacji wybranych aplikacji. Testowałem Aptoide TV cały dzień nie było z nią żadnych problemów  ............ /www.manta.info.pl/forum/led94901s-emperor-android-tv/znakomite-dzialania-aplikacji-aptoide-tv-dziala- ............ -jak-sklep-google-play!/msg37777/#new   Aplikacja Aptoide TV v3.2.4 (plik apk 12 MB) działa już od  ............  działać na wszystkich telewizorach Manty Android TV.     ......
4
LED9320E1S EMPEROR Android TV / Odp: Hbo GO na manta emperor 32 cale
« wysłana przez Arkady1964 dnia Kwiecień 25, 2018, 23:26:15 »
......  aplikacji VOD jest też w witrynie Aptoide TV:   Aptoide TV v3.2.5 i tą sprawdzoną  ............  polecam pobrać z:  https://www.wonderbox.tv/downloads/  Lub najnowszą wersję ze strony  ............  TV Aptoide TV, na ich stronie jest wersja 4.0.2   ............ ://m.aptoide.com/installer-aptoide-tv   Szerzej na stronach  ............  LED94901S itp. W innych telewizorach z Android TV też warto ją zainstalować ponieważ na Android TV  ............  witrynie Aptoide TV jest wszystko w jednym miejscu i super wygodne  ............  oraz aktualizacji wybranych aplikacji. Testowałem Aptoide TV cały dzień nie było z nią żadnych problemów  ............ /www.manta.info.pl/forum/led94901s-emperor-android-tv/znakomite-dzialania-aplikacji-aptoide-tv-dziala- ............ -jak-sklep-google-play!/msg37777/#new   Aplikacja Aptoide TV v3.2.4 (plik apk 12 MB) działa już od  ............  działać na wszystkich telewizorach Manty Android TV.  Na Manta LED9320E1S EMPEROR 32 cale , WBMC i  ......
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2018, 14:26:05 wysłana przez Ewojtas »

Gienek25

• Jr. Member
  • **
W tym telewizorze jest tak mało wolnej pamięci, że takie "markiety" są kompletnie bez sensu, bo same zajmują cenne Megabajty. Dla tych dwóch czy trzech aplikacji, które można zainstalować (więcej raczej się nie zmieści) lepiej nie zawracać sobie tym głowy i instalować z apk.

A Szanowny Pan Pracownik mógłby w końcu udzielić jakichś sensownych rad dotyczących aplikacji i pamięci, np: jak skutecznie odinstalować bezużytecznego facebooka, lub jak go zablokować, żeby automatycznie nie "puchł" (później waży ponad ok. 250MB - ponad 25% całkowitej dostępnej dla użytkownika pamięci) po uruchomieniu aplikacji korzystającej z usług FB. To mnie bardzo mocno irytowało i zapewne nadal irytuje wielu "użytkowników" (chyba, że wyszła jakaś aktualizacja?)

I w dalszym ciągu się dziwię... dlaczego używa się tu określenia AndroidTV skoro "system" w tych mantach nawet "nie stał" obok AndroidTV??

Arkady1964

• Sr. Member
Nie jestem pracownikiem Manty, z Mantą łączy mnie jedynie posiadanie ich produktów DVD-060 oraz telewizora  LED94901S. Nie znam też nikogo kto pracuje w Mancie lub w firmach z nią w jakichkolwiek sposób powiązanych.

Panowie Ewojtas i Gieniek25, nie każdy śledzi na bieżąco Forum, a pisałem o rzeczach niezbędnych w Android TV,  bardzo przydatnych dla użytkowników.   Przecież nie każdy czyta starszawe posty, brałem to pod uwage polecając  np. aplikację  witryny  Aptoide TV.    Jeżeli chodź jednej osobie pomogłem, warto było pisać.

Ja chętnie poczytam jak napiszecie o przydatnych aplikacjach lub cokolwiek interesującego...

Ze swej strony deklaruję, że z tym postem ograniczam pisanie na tym Forum.

Życzę wszystkim  wszystkiego dobrego.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2018, 13:19:56 wysłana przez Arkady1964 »

Gienek25

• Jr. Member
  • **
 Z mojego punktu widzenia, na telewizorze typu smart przydatne są przede wszystkim aplikacje VOD i Youtube. Problem w tym, że żadna znana mi aplikacja VOD nie działała na tym telewizorze jak powinna. Nawet najbardziej zachwalany przez "producenta" Netflix działał w jakichś niskich rozdzielczościach pomimo wykupionego najdroższego pakietu. Więc co niby mam polecić?
Instalacja i uruchomienie radyjka internetowego typu OpenFM kończyło się "puchnięciem" Facebooka w tle, do wcześniej napisanych rozmiarów. Nic tylko irytacja, na każdym kroku...

Ewojtas

• Jr. Member
  • **

Panowie Ewojtas i Gieniek25, nie każdy śledzi na bieżąco Forum, a pisałem o rzeczach niezbędnych w Android TV,  bardzo przydatnych dla użytkowników.   Przecież nie każdy czyta starszawe posty, brałem to pod uwage polecając  np. aplikację  witryny  Aptoide TV. 
Zgadzam się z tym ale każdy kto się zarejestrował czytał regulamin.
8. Zawsze sprawdź czy ktoś już nie poruszył problemu zanim założysz nowy temat. Rozbijanie dyskusji na wiele wątków utrudnia rozwiązanie problemu i zaciemnia sytuację. 
Niedopuszczalne jest pisanie tego samego w kilku tematach

Arkady1964

• Sr. Member
A Szanowny Pan Pracownik mógłby w końcu udzielić jakichś sensownych rad dotyczących aplikacji i pamięci, np: jak skutecznie odinstalować bezużytecznego facebooka, lub jak go zablokować, żeby automatycznie nie "puchł" (później waży ponad ok. 250MB - ponad 25% całkowitej dostępnej dla użytkownika pamięci) po uruchomieniu aplikacji korzystającej z usług FB. To mnie bardzo mocno irytowało i zapewne nadal irytuje wielu "użytkowników" (chyba, że wyszła jakaś aktualizacja?)

Pytanie nie do mnie, nie jestem pracownikiem Manty!!!

Oczywiście, również uważam, że powinna wyjść aktualizacja która usunie  facebooka lub da prawdziwą możliwość odinstalowania  facebooka. Mi też  facebook zżera 250 MB wewnętrznej pamięci użytkowej przeznaczonej na aplikacje...  Denerwuje mnie to, jestem zły.  Nie dość, że mało pamieci to jeszcze ten fecebook wpychany na siłę, zajmujący aż 25%  dostępnej pamięci użytkowej...
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2018, 15:22:01 wysłana przez Arkady1964 »

Arkady1964

• Sr. Member
Zgadzam się z tym ale każdy kto się zarejestrował czytał regulamin.

"każdy kto się zarejestrował czytał regulamin".   Tak powinno być...  a jak jest...    podobnie ma się sprawa z postami, niewiele osób czyta starsze posty.

Pozwoliłem sobie odpowiedzieć Panom. Dwa powyższe posty są odpowiedzią na posty skierowane bezpośrednio do mnie.

A dla zainteresowanych, gdyż zeszliśmy z tematu wątku  tj.  Wątek: Super działanie aplikacji witryny Aptoide TV, działa tak jak Sklep Google Play!  Bardzo polecam witrynę   Aptoide TV,  na ich stronie jest najnowsza wersja,   link:

UWAGA!!!  Polecam też bardzo dobrą aplikację YalpStore 0.41,  jest to alternatywa dla Sklepu Play.  Aplikacje w postaci plików apk są również dostępne  z poziomu każdej przeglądarki internetowej ale pobieranie  aplikacji jest bez porównania bardziej wygodne w YalpStore 0.41  Same działanie z witryną  YalpStore jest bardzo łatwe, można z jej poziomu zainstalować, odinstalować, AKTUALIZOWAĆ bez żadnego problemu wybrane aplikacje. Zaznaczam, że aplikacja   YalpStore 0.41 zajmuję bardzo mało pamięci około 2 MB.

Dlaczego polecam YalpStore 0.41, ponieważ ma bardzo przejrzysty interfejs, szybki dostęp do  aplikacji audio - wideo oraz wielu innych.   YalpStore 0.41,  jest to odpowiednik Sklepu Play, jednak moim zdaniem łatwiejszy w obsłudze.    Podkreślam, że musi być wersja 0.41  ta z linku poniżej, inne starsze wersje mogą nie działać.  Moim zdaniem YalpStore jest nawet  lepszy od Aptoide TV, chociaż obie aplikacje świetnie uzupełniają się dając szybki dostęp do aplikacji.   

plik   apk     1.31 MB   ,     YalpStore 0.41    Link:

Jak korzystać z Yalp Store

Po otwarciu  Yalp Store, naciśnij przycisk menu trzy kropki w prawym górnym rogu i wybierz Kategorie.  Do wyboru mamy około 60 pozycji tematycznych w tym Edytory i odtwarzacze wideo.   MOŻNA TEŻ ZAINSTALOWAĆ DOWOLNĄ APLIKACJĘ, WPISUJĄC JEJ NAZWĘ W WYSZUKIWARKĘ KLIKAJĄC NA IKONKE LUPY W KOLE  i pokazuje się pole Szukaj tam WPISUJĄC NAZWĘ WYBRANEJ APLIKACJI.

Polecam wypróbować  YalpStore 0.41

PS.  Na marginesie, twórcy YALP  w kwesti nazwy oraz loga nawiązali do Xvid (Xvid jest nazwą wspak DivX, oczywiście Xvid/DivX to kodeki audio-video MPEG4,  natamiast YALP to witryna z aplikacjami, alternatywa dla PLAY).

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2018, 14:01:28 wysłana przez Arkady1964 »