Autor Wątek: You Tube ta czynność jest niedozwolona  (Przeczytany 21319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arkady1964

• Hero Member
Odp: You Tube ta czynność jest niedozwolona
« Odpowiedź #150 dnia: Września 17, 2020, 00:52:30 »
Palop, teraz to może i tak, ponieważ ceny telewizorów, od jakiegoś czasu poleciały bardzo do do dołu, staniały szczególnie modele o dużych przekątnych. Jednak jak my dokonaliśmy zakupu Manty (ja kupiłem moją Mantę 94901s 3 lata temu), to w tamtym czasie telewizory z Androidem były znacznie droższe od Mant z serii 94801s/94901s. 
O przystawce nie myślę, mam na TV zainstalowane Kodi, cda.pl, VidMate i Tubio i to mi całkowicie wystarcza.

Witam !  testowałem na smartfonie tą apkę i muszę przyznać że nawet fajnie toto działa . (...)

Piszesz o Tubio, ja też stosuję Tubio na smartfonie. Mam też  również zainstalowane Tubio na TV. Ostatnio wykupiłem dla siebie u dostawcy szybszy internet.  VidMate i Tubio śmigają super.

Tak jak pisałem w tym wątku link poniżej, na TV Manty 94801s/94901s obecnie mamy dostępne 4 alternatywne aplikacje do wyboru:
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/youtube-alternatywne-aplikacje-dzialajace-na-telewizorach-manty-94801s-i-94901s/msg41265/#new

Mnie na TV  Manty 94901s z tych 3 aplikacji najbardziej pasuje VidMate i Tubio :D, ale 2 pozostałe aplikacje też mają swoje zalety.

Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Września 20, 2020, 17:43:18 wysłana przez Arkady1964 »

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #151 dnia: Września 20, 2020, 15:22:08 »
VidMate

Uwaga!!!  Zdecydowanie zaznaczam, że VidMate absolutnie nie nadaje się do pobierania filmów z YouTube, Facebooka, Instagrama, WhatsApp i Tiktok na Mantę, ze względu na bardzo małą pamięć wewnętrzną telewizora, może natomiast służyć do przeglądania filmów z tych serwisów internetowych w jakości HD. Sterowanie aplikacją VidMate na telewizorze jest możliwe myszką bezprzewodową lub pilotem Air Mouse.

Info:
http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/vidmate-super-apka-jest-znakomita-alternatywa-youtube-na-manty-94801s-i-94901s/msg41289/#new

Edit!!!!!!  Po zainstalowaniu na mojej Mancie 94901s aplikacjj VidMate, okazało się, że aplikacja działa prawidłowo do momentu kiedy przechodziła na auto odtwarzanie (Autoplay). Wtedy zmieniał się tryb wyświetlania obrazu tj. obraz był przechylony.
Jest rozwiązanie tego problemu:
http://www.manta.info.pl/forum/manta-android-tv/set-orientation-app-apk-dla-android-tv-aplikacje-nie-zmieniaja-trybu-wyswietla/msg41288/#new

VidMate z załączonym Set Orientation tryb landskape działa na Mancie 94901s.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2020, 16:39:53 wysłana przez Arkady1964 »

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #152 dnia: Września 21, 2020, 05:08:12 »
Palop, niestety, ale ujawniły się niespodziewane problemy w VidMate. Część filmów, w zasadzie większość bardzo ładnie odtwarza nawet w HD. Niektóre natomiast strasznie mulą...  Nie wiem czym to jest spowodowane... Tubio pomimo tego, że ma gorszy od VidMate odbiór w HD, jednak odtwarza wszystkie filmy bez żadnego problemu. Tak jak pisałem wcześniej, na telewizorach Manty 94801s/94901s obecnie mamy dostępne 4 alternatywne aplikacje do wyboru. Moim faworytem po początkowym testowaniu było zdecydowanie VidMate... Potestuję jeszcze trochę VidMate, ale chyba zostanę przy Tubio, a jak Tobie idzie testowanie VidMate, też są problemy z niektórymi filmami?

Palop, ponawiam prośbę, jak znajdziesz czas przetestuj na Mancie VidMate wraz z Set Orientation. Ja dopiero jak zainstalowałem Set Orientation i ustawiłem landskape, byłem zadowolony z działania VidMate na mojej Mancie.

Napisałem byłem zadowolony, ale do czasu...  :'(
Dziwne, że większość filmów odbiera w VidMate dobrze, a część zamula totalnie...  Masz tak samo w VidMate???

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2020, 19:01:27 wysłana przez Arkady1964 »

palop

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #153 dnia: Września 24, 2020, 13:23:18 »
Sorki ! nie zaglądałem ostatnio na forum ,vidmate swego czasu testowałem ale miał zwiechy - zaraz się wezmę za ponowne testy i dam znać !
Pozdrawiam

palop

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #154 dnia: Września 25, 2020, 12:44:42 »
Witam ! niestety u mnie VidMate kiepsko działa,coś cały czas zamula,za dużo klikania no i facebooka ciągle mi w tle odpala -zostaję przy SkyTube Extra który ma dodatkowo fajne opcje których mi brakowało w innych apkach -łapiemy dół ekranu i dajemy w górę wysuwa się opis, z prawej na lewą komentarze  ;D  no i przewijanie -środek i dajemy w prawo lub w lewo
Pozdrawiam !

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #155 dnia: Września 28, 2020, 16:38:19 »
Witam ! niestety u mnie VidMate kiepsko działa,coś cały czas zamula,za dużo klikania no i facebooka ciągle mi w tle odpala -zostaję przy SkyTube Extra który ma dodatkowo fajne opcje których mi brakowało w innych apkach -łapiemy dół ekranu i dajemy w górę wysuwa się opis, z prawej na lewą komentarze  ;D  no i przewijanie -środek i dajemy w prawo lub w lewo
Pozdrawiam !

Ok, zgadza się, VidMate przy niektórych filmach muli na całego...   :'(  SkyTube Extra  i kilka innych apek spisuje się dobrze na Mancie   :D

Może coś jeszcze się znajdzie.  Znalazłem, działającą apkę...

Palop wiem, że SkyTube Extra pasuje Ci obecnie najbardziej. Prośba, potestuj jednak w chwilach wolnych UC Browser :

http://www.manta.info.pl/forum/led94801s-emperor-android-tv/youtube-dziala-na-mantach-94801s-i-94901s-na-uc-browser-z-zewnetrznym-mx-player/msg41331/#msg41331

Edit. Przetestowałem UC Browser dość dokładnie. Główną zaletą aplikacji UC Browser jest wygodny w obsłudze, intuicyjny i przejrzysty interfejs, mający bardzo wiele opcji. W UC Browser jest możliwość logowania się w serwisach internetowych w tym YouTube. Jest dodatkowa opcja możliwości współpracy YouTube z zewnętrznym odtwarzaczem Audio - Wideo MX Player.

Mam jeszcze kilka ciekawych aplikacji na uwadze, ale na razie testuję UC Browser.

Po testach aplikacji UC Browser 11, 3, 0, 950 Następujące wnioski:

Jedną z lepszych wersji jest (10370) jednak były problemy z zalogowaniem się w tej wersji. Poradziłem sobie w następujący sposób, najpierw wgrałem wersje UC 10.0.0 Browser i zalogowałem się na YouTube. Następnie wgrałem UC Browser 11, 3, 0, 950 wtedy nastąpiła aktualizacja do wyższej wersji i w niej byłem już zalogowany.

Aplikacja UC Browser 11, 3, 0, 950 (10370) [Aktualizacja starszej wersji UC 10.0.0 Browser]:
https://androidapksfree.com/uc-browser/com-ucmobile-intl/download-old/uc-browser-11-3-0-950-10370-apk-download/

W tej wersji UC Browser odtwarzacz zewnętrzny MX player załączamy klikając w trybie pełnoekranowym na trzy pionowe kropki w prawym Dolnym rogu, a następnie na napis który się wyświetli tuż pod spodem "Play with..." w załączonym MX Playerze załączamy dekodowanie najlepiej HW

Zaznaczam, że dla UC Browser, zewnętrzny odtwarzacz MX Player nie jest konieczny do działania YoTube, bez niego YouTube też ruszy na Mancie, wraz z logowaniem się. YouTube będzie działać też na odtwarzaczu wideo z UC Browser, ale MX Player ma dużo więcej kodeków do wyboru, w tym kodek HW.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2020, 20:00:38 wysłana przez Arkady1964 »

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #156 dnia: Września 29, 2020, 08:53:05 »
Po znacznych problemach z VidMate, muszę przyznać, że  UC Browser spisuje się ogólnie dobrze. W roli przeglądarki Google, przerasta całkowicie przeglądarkę zainstalowaną fabrycznie w telewizorze. Do oglądania filmów YouTube można używać też zewnętrznego odtwarzacza Audio-WideoUC Browser to bardzo szybka i wygodna przeglądarka internetowa, YouTubre też śmiga. Do oglądania filmów z You Tube można wspomagać się zewnętrznym odtwarzaczem Audio-Wideo np. MX Player radzi sobie znakomicie szczególnie gdy się uaktywni kodek HW.  UC Browser zostaje na mojej Mancie, jako wyszukiwarka Google oraz przeglądarka YouTube. Najlepiej do tej pory działa UC Browser w wersji 11, 3, 0, 950  Ta wersja ma tylko około 20 MB w pliku APK i nie pochłania dużo pamięci.

Reasumując, u mnie UC Browser 11, 3, 0, 950 działa przyzwoicie.:D

Palop testowałeś już tę apkę? Są małe problemy z zalogowaniem się do YouTube,  jak temu zaradzić opisałem w wątku:
Aplikacja UC Browser 11, 3, 0, 950 (10370) [Aktualizacja starszej wersji UC 10.0.0 Browser]:
https://androidapksfree.com/uc-browser/com-ucmobile-intl/download-old/uc-browser-11-3-0-950-10370-apk-download/

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2020, 09:00:44 wysłana przez Arkady1964 »

palop

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #157 dnia: Września 29, 2020, 09:33:33 »
Witam !  muszę przyznać że faktycznie 11 działa nawet dobrze udało mi się zalogować do YT ,10 trochę zamulała ,12 i 13 działa najpłynniej ( mają nawet 2160p) ale niestety nie odtwarza filmów  ;D  - może jeszcze coś w ustawieniach coś znajdę . Największy minus że wszystkie wersje odpalają facebooka
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2020, 09:49:24 wysłana przez palop »

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #158 dnia: Września 29, 2020, 10:29:47 »
Witam !  muszę przyznać że faktycznie 11 działa nawet dobrze udało mi się zalogować do YT ,10 trochę zamulała ,12 i 13 działa najpłynniej ( mają nawet 2160p) ale niestety nie odtwarza filmów  ;D  - może jeszcze coś w ustawieniach coś znajdę . Największy minus że wszystkie wersje odpalają facebooka
Pozdrawiam

Wielkie dzięki!!! :)

Na nasze Manty działa większość wersji do roku 2019:
https://androidapksfree.com/uc-browser/com-ucmobile-intl/old/

Faktycznie jednak chyba 11 jest najlepsza, prawdobnie działają też inne odtwarzacze zewnętrzne np. VLC, ja testowałem tylko MX Playera z załączonym kodekiem HW, ale bez zewnętrznego odtwarzacza Audio-Wideo YouTube też działa. Niekiedy się zamuli wtedy trzeba zrestartować aplikacje lub telewizor.

Tak na marginesie, prozaiczna sprawa, ale mi się podoba w 11 zamykanie tej aplikacji przyciskiem w menu. Zresztą cały  interfejs i nawigacja jest w 11 super. :D

Palop, wielka prośba, ja z języka angielskiego absolutnie nic nie kumam...
Poszukaj, może coś w ustawieniach można lepiej ustawić.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2020, 10:49:49 wysłana przez Arkady1964 »

palop

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #159 dnia: Września 29, 2020, 11:07:38 »
To witam w klubie - ja jestem z rocznika ...  ;) czyli też miałem nie łatwo  :D
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2020, 16:47:00 wysłana przez palop »

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #160 dnia: Września 29, 2020, 15:00:15 »
Witam klubowicza, u mnie też 6 z przodu, tylko mam parę latek więcej... Z angielskiego nic :'(, z rosyjskiego, co nieco pamiętam...

To zostaje nam metoda prób... Jak coś źle to powrót do ustawień domyślnych UC Browser. Poszperam jeszcze w UC Browar, Ciebie też bardzo proszę o poszukanie, może coś jeszcze z UC Browser jeszcze można zrobić. Apka jest fajna, nawet wyszukiwarka Google śmiga, aż miło. YouTube po zalogowaniu się, działa dobrze. :D

Jeszcze raz Cię proszę, równieśniku, poszukaj jeszcze w temacie UC Browser.

Witam !  muszę przyznać że faktycznie 11 działa nawet dobrze udało mi się zalogować do YT , (...) może jeszcze coś w ustawieniach coś znajdę .

Powodzenia!

Serdecznie pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2020, 15:04:43 wysłana przez Arkady1964 »

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #161 dnia: Września 29, 2020, 20:18:42 »
W chwilach wolnych potestuję te wersję poniżej, tak z ciekawości:

https://www.apkmirror.com/apk/ucweb-singapore-pte-ltd/uc-browser/uc-browser-13-3-0-1302-release/

https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=uc+browser

Co prawda u mnie cały czas  UC Browser 11, 3, 0, 950 działa znakomicie. Jednak Szukam   jeszcze lepszej wersji UC Browser, poszukiwania obecnie ograniczam do różnych wersji UC Browser.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2020, 15:55:20 wysłana przez Arkady1964 »

palop

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #162 dnia: Września 29, 2020, 20:23:16 »
robię to samo bo na dobry trop wpadłeś  - ale teraz łepki mi tv zajęły  >:(

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #163 dnia: Września 29, 2020, 21:08:48 »
Ja teraz dokładnie potestowałem zewnętrzny odtwarzacz Audio-Wideo, MX Player działa bez żadnego problemu na UC Browser 11, 3, 0, 950. Poprawia obraz w zależności od sygnału wyjściowego o około 20 - 30 procent, ale tylko z załączonym kodekiem HW. UC Browser podobno obsługuje też inne zewnętrzne odtwarzacze Audio-Wideo. Zaznaczam, że zewnętrzne odtwarzacze nie działają w trybie Autoodtwarzania (Autoplay).

Na UC Browser odtwarzacz zewnętrzny MX player załączamy klikając w trybie pełnoekranowym na trzy pionowe kropki w PRAWYM DOLNYM rogu, a następnie na napis który się wyświetli powyżej "Play with..." w załączonym MX Playerze załączamy dekodowanie HW  Podobnie z innymi odtwarzaczami zewnętrznymi, ale powinien być kodek HW

Innych odtwarzaczy nie testowałem ponieważ MX Playera używam również jako odtwarzacz zewnętrzny do aplikacji cda.pl 1.2.63, a cda.pl wersja 1.2.63 obsługuje wyłącznie MX Player-a i jestem na niego skazany...

W zasadzie odtwarzacz Wideo który jest w UC Browser 11, 3, 0, 950 jest też zewnętrzną nakładką Audio-Wideo produkcji firmy która zrobiła UC Browser 11, 3, 0, 950, ma on wbudowane dobre kodeki, niewiele ustępujące zewnętrznym odtwarzaczom. Ten odtwarzacz działa w trybie Autoodtwarzania (Autoplay), jak tryb jest załączony.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2020, 06:19:52 wysłana przez Arkady1964 »

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #164 dnia: Września 30, 2020, 06:18:57 »
robię to samo bo na dobry trop wpadłeś  - ale teraz łepki mi tv zajęły  >:(

Palop potestowałem trochę... Jednak aplikacja UC Browser 11, 3, 0, 950 w tej właśnie wersji najlepiej działa na mojej Mancie 94901s, ale dalej idę tym tropem tj. też jeszcze szukam lepszej wersji UC Browser, chociaż 11 jest naprawdę dobra.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2020, 10:27:07 wysłana przez Arkady1964 »