Autor Wątek: You Tube ta czynność jest niedozwolona  (Przeczytany 3366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arkady1964

• Hero Member
Odp: You Tube ta czynność jest niedozwolona
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 16, 2020, 15:56:24 »
Przed chwilą wróciłem kolego palop do wersji YouTube_13.22.54_API21 Vanced. Miałem ją już wcześniej przez dłuższy czas na mojej Mancie 94901s i faktycznie sprawowała się świetnie. :)

Ja też przetestowałem różne wersje Vanced na Mancie i 13.22.54 chyba do tej pory wciąż jest najlepsza.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2020, 20:41:09 wysłana przez Arkady1964 »

Bedeg

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 17, 2020, 17:05:44 »
Pobrałem YouTube_13.22.54_API21(arm64-v8a_armeabi-v7a)(nodpi)(vBlack-v1.1.0)-vanced.apk  zainstalowałem. Po wywołaniu strony YouTube pokazuje się strona i na tym koniec nie można sterować pilotem po tej stronie - strona jest nie ruchoma. Co może być przyczyną w/w sytuacji

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 17, 2020, 17:42:09 »
Pobrałem YouTube_13.22.54_API21(arm64-v8a_armeabi-v7a)(nodpi)(vBlack-v1.1.0)-vanced.apk  zainstalowałem. Po wywołaniu strony YouTube pokazuje się strona i na tym koniec nie można sterować pilotem po tej stronie - strona jest nie ruchoma. Co może być przyczyną w/w sytuacji

Aplikacją YouTube Vanced nie można sterować bezpośrednio pilotami od Android TV tj. pilotem od telewizora oraz TV box-a.  Zaznaczam, że natomiast można sterować wszystkimi metodami wymienionymi poniżej:

Do sterowania na telewizorze aplikacją, czy będzie to starsza lub nowsza wersja YouTube Vanced niezbędna jest mysz bezprzewodowa lub pilot Air Mouse. Sterować aplikacją  YT Vanced możemy też przez telefon/smartfon/tablet, używając aplikacji Eshare lub Gazer TV.

Sterowanie smartfonem jest dobre i przydatne, ale okazjonalnie, ja polecam pilota Air Mouse, można też używać myszki bezprzewodowej, może być najtańsza za około 15  złotych (działa każda myszka bezprzewodowa).

Do do sterowania telewizora mogę polecić następujące piloty tzw. "myszy powietrzne" tj.  Air Mouse.  Poniżej przykładowo, działający na wszystkich telewizorach Manty, IBOX ares 3:

https://www.morele.net/klawiatura-ibox-ares-3in1-iksz025-844529/

IBOX ares 3 - uniwersalny pilot sprzęgnięty z klawiaturą oraz myszką. Produkt ma rozmiary tradycyjnego pilota do telewizora, jednakże jest dwustronny. Na jednej stronie znajduje się standardowy pilot, natomiast drugą zajmuje klawiatura w układzie QWERTY. Ładowanie akumulatora ładowarką z mikro USB, typowa jaką stosuje się do telefonów. Zalętą pilota IBOX ares 3 jest niewielki rozmiar i wygodna obsługa.

Co do sterowania smartfonem to nie ma nawet porównania do Air Mouse, gdyż bije na głowę sterowanie smartfonem. Sterowanie myszką bezprzewodową też jest mniej wygodne niż Air Mouse.

Reasumując, od Eshare lepsze jest Gazer TV, ponieważ jest bardziej stabilny, ale do tego dużo bardziej precyzyjny. Przykładowo suwak głośności w Gazer TV działa idealnie, a na Eshare są z tym problemy.

http://www.manta.info.pl/forum/manta-android-tv/(b)gazer-tv(b)-zdalne-sterowanie-telewizorem-manty-smartfonem-lub-tabletem/

Jeszcze lepsza jest:

zwykła najtańsza myszka bezprzewodowa.

A, bezkonkurencyjny jest, pilot Air Mouse...  Kolega palop używa już Air Mouse prawie 2 lata:

myszka bezprzewodowa działa bez problemu , ja osobiście używam pilota z chin już prawie 2 lata 

https://www.gearbest.com/keyboards/pp_1294781.html?wid=1433363

Ja używam Air Mouse w moim przypadku jest to  IBOX ares 3 i jestem zadowolony :), ale oczywiście można sterować też smartfonem lub myszką bezprzewodowa, działają też mini klawiatury bezprzewodowe

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2020, 12:51:31 wysłana przez Arkady1964 »

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 18, 2020, 21:59:04 »
Dzisiaj rano przy próbie załączenia You Tube pojawia się taki komunikat "ta czynność jest niedozwolona" wyszukiwarka internetowa chodzi bez zarzutu. Do wczoraj wszystko chodziło bez zastrzeżeń.

Kolego Bedeg, powyżej dostałeś dokładną odpowiedź co zrobić, aby aplikacja YTV 13.22.54 działała. Nie pisałem jaka jest przyczyna problemu ze sterowaniem pilotem od TV, gdyż chciałem się skoncentrować na podaniu co zrobić aby była możliwe pełne sterowanie aplikacją i jest szersza informacja. Pytasz dlaczego nie działa pilot od telewizora na tej aplikacji. "Po wywołaniu strony YouTube pokazuje się strona i na tym koniec nie można sterować pilotem".
Dla uzupełnienia informacji, poniżej info, jaka jest przyczyna, że "nie można sterować pilotem" od telewizora:

Android TV jest odmianą Androida  tj. systemem bliźniaczym odgałęzienia systemu "Android - stosowanego powszechnie w smartfonach i tabletach".  Natomiast system Android TV jest stosowany przez niektórych producentów w telewizorach oraz TV box-ach. Podstawa obydwu systemów operacyjnych Android i Android TV, czyli kod źródłowy, nie ma w zasadzie różnic. Główną zaletą Androida TV to dostęp do różnych aplikacji. Jednak aplikacji zrobionych typowo pod system Android TV jest mało, te dedykowane aplikacje poznać można po tym że są przystosowane do sterowania pilotami od Android TV tj. pilotem od telewizora oraz TV box-a.

Oczywiście pozostałe aplikacje z Androida których jest bardzo dużo również mogą działać na Android TV, ponieważ oba systemy są pokrewne (można je wgrać z plików APK na Android TV), jednak do sterowania koniecznie wymagają myszki bezprzewodowej lub pilota Air Mouse ewentualnie innych urządzeń podłączonych pod USB np. mini klawiatura bezprzewodowa (można też używać smartfon/tablet sterując przez Eshare lub Gazer TV). Ja jestem użytkownikiem pilota Air Mouse IBOX ares 3, działa bardzo dobrze. Jednak są może lepsze, gdyż wybór pilotów Air Mouse i mini klawiatur jest duży. Istotne jest, że istnieje możliwość instalacji aplikacji alternatywnych z plików APK. :) Taką działającą doskonale na Mantach aplikacje wyszukał kolega Palop, jest to:

wersja White/Black
YouTube_13.22.54_API21(arm64-v8a_armeabi-v7a)(nodpi)(vBlack-v1.1.0)-vanced.apk

Ze strony producenta:

https://youtubevanced.com/non-root

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2020, 11:56:48 wysłana przez Arkady1964 »

Bedeg

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 24, 2020, 20:42:55 »
Dzięki z informacje na razie daję sobie radę do uruchomienia You Tube (YTV 13.22.54) używając myszy z laptopa. Działa bez problemu. Jeszcze raz dzięki

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 24, 2020, 21:11:02 »
Dzięki z informacje na razie daję sobie radę do uruchomienia You Tube (YTV 13.22.54) używając myszy z laptopa. Działa bez problemu. Jeszcze raz dzięki

Ok, dobrze, że działa. Nie wiem czy zrobiłeś sobie konfiguracje YTV. Poniżej link z opisem ustawień konfiguracji YouTube Vanced:

http://www.manta.info.pl/forum/manta-android-tv/ustawienia-konfiguracji-w-zaleznosci-od-preferencj-w-youtube-vanced-13-50-52/

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2020, 13:06:58 wysłana przez Arkady1964 »