Autor Wątek: Samoistne pęknięcie matrycy !!!???!  (Przeczytany 407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zizux1x

• Newbie
  • *
Samoistne pęknięcie matrycy !!!???!
« dnia: Luty 05, 2019, 14:16:42 »
Witam wszystkich forumowiczów.

Mam problem z tym ******** telewizorem.
Po 3 miesiącach po kupnie od razu poszedł na gwarancję , bo ekran nagle zrobił się czarny i koniec było oglądania. :-\
Ok, wszystko rozumiem kurier przyjechał zabrał a po miesiącu oczekiwania telewizor wrócił z nową matrycą .

Tydzień temu po powrocie z pracy odpalam Tv a tu dwa dosyć duże pająki na matrycy.
A dzień wcześniej oglądałem tv do późnych godzin i wszystko było w jak najlepszym porządku .

Teraz jestem w kropce...
Mam pytanie czy ktoś z was miał takie przejścia ze swoim "premium" produktem?

Po skontaktowaniu sie z infolinią MANTY przyjęto zgłoszenie ok.
Po tygodniu żadnego odzewu i po ponownym skontaktowaniu się z infolinią, Pani kazała przysłać email ze zdjęciem uszkodzenia... Ok wszystko rozumiem weryfikacja i wgl.
Po krótkim czasie jak wysłałem zdj. MANTA odpisała, że sam rozwaliłem sobie telewizor i umywają ręce od gwarancji.
A nawet lepiej , jeśli zapłacę 1500zł wymienią mi matryce... No proszę 1500zł gdy telewizor kosztował 1600zł... :o

Jednym słowem dramat.
Jeszcze raz odnoszę się do tego czy ktoś miał problem o podobnej sytuacji.
Miałem kilka wypalonych pixeli . czy wypalający się pixel mógłby spowodować jakieś mikro eksplozję ???

Mam nadzieję, że ktoś z manty sie tu odezwie. Ale myślę, że upomnę się o prawa konsumenta
HELP ! :-\ :-\

Arkady1964

• Hero Member
Odp: Samoistne pęknięcie matrycy !!!???!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2019, 14:51:24 »
Na uszkodzenie mechaniczne nie ma gwarancji, ale jeżeli twierdzisz, że to mikrowybuch pikseli, to zgłoś naprawę gwarancyjną do Manty .

Mkmesser

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2019, 15:59:55 »
Istnieje coś takiego jak wybuch pixeli? Bardzo możliwe, że źle złożyli po wymianie matrycy i popękała od naprężeń.Ciężko będzie coś wywalczyć od Manty.Najlepiej pogadaj z miejscowym Rzecznikiem Praw Konsumentów.Są chyba przy każdym powiecie.Powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2019, 23:00:47 wysłana przez Mkmesser »

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2019, 09:48:13 »
Nie ma większego problemu, są ekspertyzy które ocenią czy nastąpiło samoistne pęknięcie matrycy telewizora.

Pozdrawiam

zizux1x

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2019, 15:52:41 »
Od MANTY nic nie wywalczyłem .
Jedyna nadzieja w gwarancji dodatkowej  ::)
Także wydaje mi się że to musiało być od złego złożenia po poprzedniej usługi gwarancyjnej.
Dzięki za odzew . Dam znać jak wyjdzie jaka była przyczyna  :)