Autor Wątek: W związku z licznymi pytaniami na PW. Tak, jest możliwość zatrzymania facebooka  (Przeczytany 447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arkady1964

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 670
    • Zobacz profil
Na wstępie dziękuje użytkownikowi Gienek za udzieloną konkretną pomoc w tej sprawie.  Inni użytkownicy, podobnie jak ja kiedyś mają jednak problemy z zatrzymaniem facebooka.  Sprawa jest dość istotna, ponieważ pozwala zaoszczędzić około 200 MB pamięci przeznaczonej dla użytkowników.

Zatrzymanie  facebooka działa, nie można tylko używać aplikacji które mają związek z fejsem, logowanie przez fejsa itp.   Taką aplikacją okazała się Aptoide TV zamiast niej można z powodzeniem używać YalpStore 0.41  http://www.manta.info.pl/forum/led94901s-emperor-android-tv/aptoide-tv-nie-pozwala-wumusic-zatrzymania-facebook-yalpstore-0-41-pozwala!!!!!/   Ewentualnie można instalować Kodi lub WBMC z plików APK zamiast z YalpStore 0.41     Trzeba odinstalować  zainstalowane aplikacje oprócz Kodi/WBMC i YalpStore 0.41 bo one na pewno nie wybudzają fejsa. Następnie trzeba wymusić zatrzymanie  facebooka, będzie zatrzymany, nawet po wyłaczeniu i włączenia telewizora.   

Podkreślam, ZATRZYMANIE facebooka DZIAŁA!!!   W sprawie puchniecia o przeszło 200 MB aplikacji, jest     rozwiązanie, pewnie działająca INSTRUKCJA,   ale jak pisałem powyżej,  w systemie może byc tylko YalpStore 0.41 oraz Kodi lub odpowiedniki Kodi tj. WBMC, SPMC, CEMC itp. 

INSTRUKCJA zatrzymania facebooka:     
Wchodzimy   w interfejs   HOME/Aplikacje/Pliki do pobrania/Facebook/  następnie WYCZYŚĆ PAMIĘĆ PODRĘCZNĄ zatwierdzamy OK , potem WYCZYŚĆ DANE  zatwierdzamy OK , następnie odchaczamy Pokaż powiadomienia zostawiając puste kwadratowe pole  zatwierdzamy OK  ,  na samym końcu WYMUŚ ZATRZYMANIE    zatwierdzamy OK       
ZATRZYMANIE facebooka DZIAŁA,  musimy tylko wszystko dobrze zrobić, zostawić Kodi/WBMC i YalpStore 0.41   Inne aplikacje mogą coś mieszać z facebookiem tzn. nie zatrzymywać Facebooka, powodując jego puchnięcie o 200 MB!!!


Pozdrawiam


PS   Zaznaczam jeszcze raz,    oczywiście można też instalować Kodi lub WBMC z plików APK zamiast z YalpStore 0.41 ( YalpStore 0.41  na pewno nie wzbudza Facebooka , w przeciwieństwie do Aptoide TV. Jak ktoś nie chce w systemie YalpStore 0.41 ,  może instalować Kodi lub WBMC z plików APK.    Kwestia wyboru, jak komu pasuje).       
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2018, 19:22:25 wysłana przez Arkady1964 »