Autor Wątek: Manta led94901s-nie reaguje na podlaczenie COAX  (Przeczytany 658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kertiz

• Newbie
  • *
Odp: Manta led94901s-nie reaguje na podlaczenie COAX
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 30, 2019, 18:58:35 »
Dziekuje za pomoc zamowie to co podales jak przyjdzie zdam relacje . Pozdrawiam!

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 30, 2019, 21:32:36 »
Moim zdaniem powinno działać bez żadnego problemu, jak coś nie będzie działać masz co najmniej dziesięć dni aby odesłać bez żadnego tłumaczenia z powrotem.

Aby podłączyć przejściówkę będziesz potrzebował kabel coax  (może być dobry cincz) oraz najtańszy kabel optyczny, jak kable będą w miarę szczególnie coax, musi działać, optyczne zawsze są dobre jak są nowe.

A tak na marginesie ten cincz (coax) z poprzedniej przejściówki był dość dobry?

A pro po tej nowej przejściówki coax - optyczne, będzie lepszy dźwięk, ponieważ uzyskasz w pełni cyfrowe brzmienie (pomijam, że typowy audiofil uznaje tylko brzmienie z analogowego gramofonu, ja audiofilem nie jestem).

Pozdrawiam

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 30, 2019, 21:51:06 »
Dziekuje za pomoc zamowie to co podales jak przyjdzie zdam relacje . Pozdrawiam!

Jak już przyjdzie od razu napisz, powinno działać, POSTARAM SIĘ POMÓC CI W PODŁĄCZENIU.

Pozdrawiam

wilczek78

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 01, 2019, 17:51:06 »
Witam.
Ja mam taki konwerter jak kolega tylko jeszcze jest dodatkowe wyjście na słuchawki. Mam podłączony soundbar i chodzi bez problemu. Zasilany jest z telewizora przez USB 2.0 i podłączony zwykłym czinczem do telewizora. Konwertorek jest podłączony z soundbarem zwykłym jackiem. Włączam telewizor zaraz się sam włącza głośnik i dźwięk jest. Bez różnicy z jakiego źródła on pochodzi z pendrive, podłączonego komputera czy z dekodera. Stawiał bym na uszkodzony konwerter