Autor Wątek: Kodi 18 Leia następuje dodanie DRM-u do Kodi  (Przeczytany 1001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arkady1964

• Hero Member
Kodi 18 Leia następuje dodanie DRM-u do Kodi
« dnia: Marzec 20, 2018, 20:46:59 »
W najnowszych wersjach Kodi 18 Leia następuje dodanie DRM-u do Kodi, tak aby zachęcić biznes filmowy i telewizyjny do oferowania treści poprzez tą platformę.  Są prowadzone rozmowy z platformami VOD o coraz szerszym wprowadzeniu zabezpieczeń  DRM typu Widevine oraz podobnych w Leia.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2018, 21:05:32 wysłana przez Arkady1964 »

grunio

• Newbie
  • *
Odp: Kodi 18 Leia następuje dodanie DRM-u do Kodi
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2019, 08:08:11 »
Super!  ;D
Który jacht na wakacje z tej oferty byłby najlepszy https://lik-czarter.pl/jachty-zaglowe/? Proszę o wiadomości prywatne...

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2019, 08:39:58 »
Nie jest tak super w 100%. Chodzi o odbiór Netflix-a przez aplikację Kodi 18. Na sprzętach z Androidem i bez certyfikacji, Netflix zadziała, ale w SD (rozdzielczość maksymalnie 720x576), przynajmniej tak jest w Mantach które nie mają certyfikacji Netflix-a.

Na Mantach powinny działać też wersje Netflix przystosowane na telefony/smartfony i tablety (są to wersje z reguły o innej numeracji niż wersje na Android TV). Trzeba je instalować z pendrajwa z pliku APK.  Zaznaczam, te wersje aplikacji Netflix są przystosowane do sterowania głównie myszką bezprzewodową lub wygodniej pilotem Air Mouse, ale bez certyfikacji też mogą być w SD. Ja nie mam abonamentu Netflix-a i nie mogę tego sprawdzić.  Można to sprawdzić instalując z plików APK (do sterowania wystarczy nawet najtańsza myszka bezprzewodowa za 15 złotych, podłączona pod USB).

Były też podobno dostępne w internecie jakieś zmodyfikowane wersje aplikacji Netflix, które działały w HD bez certyfikatu. Jednak nie wiem czy to jest aktualne.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2019, 08:55:22 wysłana przez Arkady1964 »

Hkkin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2020, 15:05:17 »
Tak dla informacji oczywiście jak by ktoś nie wiedział, kto chce to   może zaktualizować Kodi 18 do najnowszej oficjalnej  do wersji 18,7.