Autor Wątek: Sluchawki  (Przeczytany 3406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Serok

• Newbie
  • *
Sluchawki
« dnia: Grudzień 04, 2017, 12:44:18 »
Ktoś wie jakie słuchawki USB będą działać z tym tv? Pani z infolini powiedziała że każde USB powinny działać jednak akurat te co posiadam nie działają.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

farom

• Newbie
  • *
Odp: Sluchawki
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2018, 17:20:53 »
Może i powinny,zresztą jak mnóstwo innych rzeczy ale skoro telewizor 4k nie obsługuje odtwarzaczy czy konsol w tej rozdziałce to nie byłbym zdziwiony gdyby jednak nie działały.Napisz jak sprawdzisz.Ciekawi mnie jakie to jeszcze niespodzianki ukrywa ten wedle słów Producenta niemal doskonały odbiornik.

Arkady1964

• Hero Member
Odp: Sluchawki
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2018, 11:08:48 »
Nie wiem jakie słuchawki będą działać na USB ja poradziłem sobie w następujący sposób:

Ewentualnie z  wyjścia euro złącza z tzw.   scart można podłączyć  przejściówkę z kablami Audio cincz do  wzmacniacza mocy a do niego podłączyć słuchawki.

https://www.sferis.pl/adapter-euro-svhs-3xrca-chinch-pojedynczy-ccv-4415-p278789?gclid=EAIaIQobChMIxtL3xJK-2AIV7ZPtCh1wrwcwEAYYASABEgKr8fD_BwE

Jest przesuwany przełącznik wejście -  wyjście.

ADAPTER EURO->SVHS-3XRCA (CHINCH) (POJEDYNCZY) - CCV-4415

Z przesyłką będzie około  10 złotych.

Czy ta przejściówka będzie działać gwarancji  nie daję.

Być może , że to  nie działa tj. wyjście Audio z euro. 

Pozostaje wtedy przejściówka  COAX na RCA tu nie powinno być problemu.   Wzmacniacz ma dwa wejścia  stereo Audio na cincze biały - lewy kanał,  czerwony -  prawy kanał.

Coś takiego,  KONWERTER OPTYCZNY COAXIAL na 2x CINCH RCA + AUDIO

http://allegro.pl/konwerter-optyczny-coaxial-na-2x-cinch-rca-audio-i6762437765.html

ZESTAW ZAWIERA:

Konwerter Coaxial / Toslink -> RCA R/L

Zasilacz DC5V

Instrukcja obsługi

« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2018, 16:01:26 wysłana przez Arkady1964 »