Autor Wątek: Skórka Titan Vanilla dla Kodi 18 Leia.  (Przeczytany 249 razy)

Arkady1964 i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arkady1964

• Hero Member
Skórka Titan Vanilla dla Kodi 18 Leia.
« dnia: Marzec 10, 2020, 21:59:20 »
Polecam na Kodi 18 skórkę Titan Vanilla (skórka dla Kodi Leia na podstawie skórki Titan autorstwa Marcela Veldta). Znakomicie działa na każdym urządzeniu z Androidem, ułatwia obsługę Kodi, jest super, warto ją przetestować. Przy instalacji skórki opcje dodatkowe można anulować  (przy słabszym procesorze należy włączyć opcję niskiej wydajności w ustawieniach skóry). 

Dlaczego nazwa Vanilla?  Słownik Collinsa określa:
Cytat:

Jeśli opisujesz osobę lub rzecz jako Vanilla, masz na myśli, że są one zwyczajne, bez żadnych specjalnych lub dodatkowych funkcji.

Ten cytat doskonale charakteryzuje Titan Vanilla. Ten mod  jest adaptacją dobrze znanej skórki  „Titan dla Jarvis/Krypton” bez żadnych nowych wymyślnych funkcji. W całości zawarty jest w niej elegancki wygląd oraz wygodna i intuicyjna obsługa oryginalnej skóry Titan. W Kodi 18 Leia w Titan Vanilla są wszystkie funkcje skóry Titan które istniały do ​​tej pory w Kodi 16 Jarvis/Kodi 17 Krypton.

Poniżej link:

https://github.com/malvinas2/skin.titan.vanilla

Instalacja skórki Titan Vanilla:

1. Zainstaluj ostatnią wersję repozytorium Marcela Veldta (Kodi ► Dodatki ► kliknij „zainstaluj z zip”):
https://github.com/kodi-community-addons/repository.marcelveldt/blob/master/repository.marcelveldt/repository.marcelveldt-1.0.1.zip
2. Zainstaluj repozytorium Titan Vanilla:
https://github.com/malvinas2/repository.vanilla/blob/master/repo/repository.vanilla-1.0.0.zip
3. Wybierz w dodatkach, Zainstaluj z repozytorium ► repozytorium waniliowe ► Wygląd i styl ► Skórka ► Zainstaluj „Titan Vanilla”.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2020, 12:36:14 wysłana przez Arkady1964 »

Arkady1964

• Hero Member
Odp: Skórka Titan Vanilla dla Kodi 18 Leia.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2020, 10:06:18 »
Titan jest obecnie moją ulubioną skórką Kodi. Zaskarbił sobie moje serce przez takie cechy, jak wygodna obsługa i dostarczanie dużej ilości informacji w przejrzysty sposób. Do tego skórka Titan ma bardzo dużo możliwości konfiguracji w zależności od indywidualnych upodobań. Poniżej załączenie przydatnych funkcji w skórce Titan Vanilla:

Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Menu ekranowe ► Odtwarzanie wideo
► Pokazuj fabułę w panelu informacyjnym i menu ekranowym (załączone)
► Pokazuj etykiety mediów pod fabułą (załączone)
► Pokazuj panel informacji o wideo podczas pauzy i przewijania (załączone)

► Pokazuj duże przyciski odtwarzacza w menu ekranowym (można załączyć, ułatwia sterowanie)
► Pokazuj postęp buforowania podczas odtwarzania wideo  [Enable OSD of buffering progress during video playback]  (można załączyć)
► Styl informacji o mediach/kodekach klikamy i wybieramy np.  ► Large Icons Color

Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Widoki biblioteki ► Styl informacji o mediach/kodekach klikamy i wybieramy np.  ► Large Icons Color

Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Menu ekranowe ► Ustawienia ogólne ► Ustawienia ogólne ► Uruchamiaj obsługę myszy i ekranów dotykowych  (można załączyć)  Pilot Androida TV działa w tym trybie bez problemu.  Natomiast dla myszy bezprzewodowej lub sterownika Air Mouse są dodane na ekranie w dolnym lewym rogu ikony nawigacyjne, w tym ikony "Cofania", "Ekranu startowego" oraz  "Menu bocznego-OPCJE". W wielu funkcjach jest dostępna też ikona "Krzyżyka" zamykania. Ułatwia to obsługę Kodi, w szczególności sterowanie myszą bezprzewodową lub Air Mouse.  Ja to ustawienie stosuję głównie w tablecie na ekranie dotykowym.

Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Menu ekranowe ► Ustawienia ogólne
► Ustawienia ogólne
► Pokazuj paski przewijania (nie ukrywaj ich)  [można załączyć, ułatwia sterowanie, szczególnie mysz bezprzewodowa lub pilot Air Mouse]

Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Menu ekranowe ► Ustawienia ogólne
► Ustawienia zaawansowane
► Dostosuj ustawienia do systemów niskiej wydajności (można załączyć, przy słabszym procesorze w urządzeniu lub przy wolniejszym działaniu skórki, sprawdzone - działa skutecznie)

Co do wyboru ekranu startowego, jest duży wybór. Ja dla siebie wybrałem Pionowe menu w stylu skóry Confluence
Ustawienia ► Ustawienia skóry ► Ekran startowy ► Ekran startowy (klikam) ► Kompozycja pionowa (klikam)  wybieram  ► Pionowe menu w stylu skóry Confluence

Menu startowe ► Konfiguracja kompozycji menu startowego ► Edytuj menu startowe ► tutaj mamy do wyboru edytowania,  YouTube/Telewizja/Filmy/Seriale/Music/Teledyski/Pogada/Obrazy/Games/Menedżer dodatków/Video/Ustawienia   
Jest naprawdę bardzo dużo opcji w tym "Dodaj" lub "Usuń", ja np. usunąłem z Memu startowego skrót do YouTube i dodałem kilka innych które nie wyświetlały domyślnie.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 14:45:07 wysłana przez Arkady1964 »