Autor Wątek: Showmax i Player LED9320E1S nie działa.  (Przeczytany 4614 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szalony2017

• Newbie
  • *
Showmax i Player LED9320E1S nie działa.
« dnia: Wrzesień 12, 2017, 19:37:47 »
Witam.
Zakupiłem wasz tv i niestety nie chce działać Player tv (tvn) - pojawia się tylko pierwsza plansza z logo a na dole ekranu pojawia się "Usługi google Play nie są zaktualizowane, nie które funkcje moga byc niedostepne.(112000000).Natomiast  ShowMax aplikacja sie uruchamia ale odtwarza tylko "zwiastuny" przy probie uruchomienia pełnej wersji filmu cały czas ładuje i nic się nie uruchamia.
Bardzo proszę o pomoc!

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Showmax i Player LED9320E1S nie działa.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2017, 12:12:02 »
witaj szalony2017,

Działanie aplikacji Showmax oraz Player uzależnione są od wersji Androida oraz zabezpieczeń DRM.

W chwili obecnej prowadzimy rozmowy dotyczące możliwości wypuszczenia aktualizacji oprogramowania w naszych telewizorach z systemem Android.

Jeśli chodzi o kontent możemy polecić aplikację Netflix, która płynnie działa na naszych telewizorach.

Pozdrawiam

Suwranna

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2017, 04:47:59 »
Z włosami używam zleceń po aktualizacji danych

Karol1

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2017, 10:21:46 »
Też z niecierpliwością czekam na aktualizację i niezawodne działanie playera od TVN  :)
TV LED 9320E1S EMPEROR

ustach

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2017, 21:54:36 »
Witam
Ja posiadam emperor tylko 49 cali. Mój android jest pokrojony jeszcze bardziej niż wasz niestety.
Również zależy mi na playerze.

Po części go mam.
Zainstalowałem program kodi. Dogralem wtyczki playera i jakos do tam działa.
Pozdrawiam

piter74

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2017, 08:12:46 »
Ja również nie mogę oglądać showmax, a specjalnie po zakupie tego telewizora wykupiłem dostęp do showmax.

Czekam z niecierpliwością na aktualizację.

Karol1

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 04, 2018, 16:33:23 »
Czy my użytkownicy Manty możemy dostać informację jak długo będziemy czekać na aktualizację? żeby bezproblemowo zaczął działać player TVN i inne playery?
TV LED 9320E1S EMPEROR

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 04, 2018, 21:45:42 »
Witam
Ja posiadam emperor tylko 49 cali. Mój android jest pokrojony jeszcze bardziej niż wasz niestety.
Również zależy mi na playerze.

Po części go mam.
Zainstalowałem program kodi. Dogralem wtyczki playera i jakos do tam działa.
Pozdrawiam

Tutaj  się mylisz Twój TV 49 cali oraz jego odpowiednik techniczny 48 cali ma dość przyzwoite podzespoły biorąc  oczywiście pod uwagę produkty Manty smart TV.

Po kolei weźmiemy pod uwagę telewizory Manty jako tzw. smart TV.

1.    "Manta LED9500S to niezwykły telewizor. Wbudowany Smart TV posiada czterordzeniowy procesor A5 o taktowaniu 1.55 GHz. Telewizor wyposażony jest w 512 MB pamięci operacyjnej RAM oraz *5GB pamięci Nano Flash. "

Dość przyzwoity procesor czterordzeniowy procesor A5, ale tylko 0,5 GB  pamięci operacyjnej RAM .  Ta ilość pamięci operacyjnej DYSKFALIFAKUJE TEN TELEWIZOR JAKO SMART!!!    Wszystko będzie się totalnie mulić...

2.    "Manta LED9320E1S EMPEROR nie jest zwykłym telewizorem – jest to SMART TV, posiadający dwurdzeniowy procesor A9 o taktowaniu 1,9GHz. Telewizor wyposażony jest w 1GB pamięci operacyjnej RAM oraz aż 4GB pamięci flash.

Procesor co prawda dwurdzeniowy tj.   CA7  2core   1.3   GHz     ale powinien jako tako wyrabiać,  1 GB pamięci operacyjnej RAM pozwala na płynną pracę aplikacji.

3.     "Manta LED94801S   (...) , Manta LED94901S to unikatowy telewizor.  Wbudowany Smart TV posiada czterordzeniowy procesor A9 o taktowaniu 1.2 GHz  -  1.5 GHz. Telewizor wyposażony jest w 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz aż 4GB pamięci Flash. "

Android w wersji 5.0 pozwala na instalację nowszych aplikacji.    Procesor czterordzeniowy A9  (CPU: 4 Core A9 1.2 GHz)  oraz 1GB RAM pamięci operacyjnej czynią ten telewizor najbardziej wydajnym z wyrobów telewizyjnych smart TV Manty.   Przynajmniej przy dobrym internecie nic się nie muli.

Oczywiście telewizor ten ma istotne ograniczenie bardzo małą ilość pamięci Flash dla użytkownika jest jej tylko 0,9 -  1 GB.   Pozwala to praktycznie zainstalować tylko Kodi na więcej brakuje miejsca.

Poniżej najnowsze Kodi które dobrze działa na telewizorach Manty z Androidem 5.0 lub większym,   w tym na telewizorach  Manta LED94801S   oraz   Manta LED94901S

Link Leila,    do instalacji na telewizory Manty trzeba pobrać  następującą wersję tj.      Download  Kodi    Leila               Android  Arm  32 bits

https://www.xbmcbrasil.net/thread-3345.html

Na Leila bardzo polecam skórkę Rapier.   Dodatkowo zalecam też zainstalowanie tradycyjnej skórki Confluence  ale tej zwykłej,  warto do niej wrócić w przypadku mulenia się odtwarzacza.

Chciałem podkreślić, że jest to tylko porównanie wyrobów Manty pod względem Smart TV oraz, że Manta LED94801S   i    Manta LED94901S mają najbardziej wydajne podzespoły ze wszystkich Mant.  Na szarym końcu zaś jest Manta LED9500S ,  natomiast Manta LED9320E1S  gdzieś pośrodku z  tych produktów.

Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2018, 10:14:02 wysłana przez Arkady1964 »

Karol1

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 08, 2018, 14:31:47 »
Niestety mój TV LED 9320E1S EMPEROR tych kodeków Kodi Laila nie przyjmuje bo one są na androida przynajmniej 5.0, a w moim TV LED 9320E1S jest android 4.4.4 Czy można zaktualizować androida do wyższej wersji lub są gdzieś jakieś kodeki na mój TV, żeby zadziałał player TVN??

Pozdrawiam.
TV LED 9320E1S EMPEROR

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2018, 16:20:30 »
Zainstaluj CEMC tj.  odmiana Kodi na Androida  4.2  oraz 4.4 chodzi najlepiej, powyżej Androida 5.0 najlepsze jest SPMC  lub  Kodi 18 Leila.

Dlaczego CEMC jest dobre dla Androida 4.4  oraz  poniżej tj. również dla Androida 4.2,  ponieważ jest cały czas aktualizowane jest to w w pewnym sensie odpowiednik Kodi Krypton wersja 17.3 dlatego jest dużo lepsze od Kodi   Jarvis 16.1   oraz      SPMC   16.4

CEMC działa bardzo dobrze,  włącznie od Androida 4.2  jest do pobrania z oficjalnego Sklepu  Play  np.  ma wsparcie dla Python  2.7.12 HTTPS Kodi Krypton  17.3 i wiele innych poprawek uaktualniających.   Wersja Pro jest taka sama wręcz identyczna ale z niewielką odpłatnością dla chcących wspomóc projekt.  Do pobrania są obie wersje CEMC  tj bezpłatna  i  tzw.   wersja Pro   płatna,  obie są IDENTYCZNE.

Wersja bezpłatna  CEMC,    ZAKTUALIZOWANA  4   LIPCA  2017

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.xbmc.cemc

CEMC działający na androidzie 4.2 i wzwyż ,  jest oparty na jądrze Kodi 16, ponieważ nie może być inaczej aby działał ale ma liczne łatki aktualizujące z Kodi 17 Krypton oraz modyfikacje poprawiające obsługę Androida .  Mówiąc po prostu,  CEMC jest to zmodyfikowany Kodi 16 ,   z  bardzo  licznymi zmianami  w tym z Kryptona  17.3  i  poprawkami,    umożliwiającymi efektywne działanie na Androidzie 4.2 oraz 4.4 i wyższym

CEMC  działa bez żadnego problemu z zewnętrznymi nośnikami pamięci pendrajwy itp.  , jeżeli chodzi o twardy dysk to potrzebne jest zewnętrzne zasilanie, z wyjątkiem dyskow SSD opartych na szybkiej pamięci w radzaju NAND.   Jednak jak wiadomo dyski SSD nie mają wirujących talerzy,  tak jest w przypadku tradycyjnych do których napędu potrzeba niekiedy więcej prądu.  Jednym zdaniem odtwarza z pendrajwów i innych zewnętrznych nośników wszystkie pliki i formaty wideo.

Oczywiście jako,  że  CEMC jest odmianą Kodi wszystkie funkcje tradycyjnego Kodi 17.3 działają też na CEMC z tą zaletą, że można CEMC zainstalować bez żadnego problemu na Androidzie 4.2   ,   4.4  i  wyższym.

Poniżej masz link gdzie można pobrać aplikację CEMC tj.   plik    apk  bezpośrednio lub możesz pobrać CEMC ze Sklepu Play ,  obie aplikacje CEMC są bezpłatne.

https://kod1help.com/cemc-kodi-fork-for-android-4-2-2-and-above

Manta TV LED 9320E1S EMPEROR  ma procesor co prawda dwurdzeniowy ale powinien bez żadnego problemu wyrabiać,  1 GB pamięci operacyjnej RAM pozwala na płynną pracę aplikacji CEMC.   Internet musi mieć tylko dość silny sygnał, najlepiej na kablowym podłączeniu lub Wii Fi z mocnym sygnałem najlepiej gdy telewizor jest gdzieś blisko rutera.   

Pliki wideo z Pendrajwa CEMC odtwarza dosłownie wszystkie.

Jak masz jakieś pytania pytaj chętnie odpowiem.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2018, 16:57:22 wysłana przez Arkady1964 »

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 05, 2018, 19:52:04 »
ShowMax aplikacja sie uruchamia ale odtwarza tylko "zwiastuny" przy probie uruchomienia pełnej wersji filmu cały czas ładuje i nic się nie uruchamia.
Bardzo proszę o pomoc!

Zainstaluj ShowMax z tego pliku APK działa już od Androida 4.2 wzwyż.

Showmax    26.5.a836e1c   APK                     Android 4.1+                   Link:

http://downloadapk.net/ShowMax.html

Pierwsze 2 tygodnie  ShowMax po rejestracji jest bezpłatny.    W celu korzystania z ShowMax zarejestruj się i subskrybuj na stronie:

www.showmax.com

« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2018, 20:58:03 wysłana przez Arkady1964 »

rafi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 11, 2018, 13:03:45 »
ShowMax aplikacja sie uruchamia ale odtwarza tylko "zwiastuny" przy probie uruchomienia pełnej wersji filmu cały czas ładuje i nic się nie uruchamia.
Bardzo proszę o pomoc!

Zainstaluj ShowMax z tego pliku APK działa już od Androida 4.2 wzwyż.

Showmax    26.5.a836e1c   APK                     Android 4.1+                   Link:

http://downloadapk.net/ShowMax.html

Pierwsze 2 tygodnie  ShowMax po rejestracji jest bezpłatny.    W celu korzystania z ShowMax zarejestruj się i subskrybuj na stronie:

www.showmax.com

u mnie nie działa Showmax

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 11, 2018, 15:35:05 »
Sprawdź z innych plików APK, do niedawna działał.  Teraz nie wiem, ponieważ nie mam wykupionego abonamentu.

Pozdrawiam

sajonara1

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 07, 2018, 22:43:58 »
Showmax jako aplikacja działa Problem jest z zabezpieczeniami i nie można oglądać filmów. Mam Mantę 40LFA48L i niestety borykam się z tym problem. Pozbyłem się JVC który miał pseudo smart tv z nadzieją na to że w Mancie będę mógł wreszcie cieszyć się serialami z Showmax Ale niestety .....

Arkady1964

• Hero Member
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 08, 2018, 12:16:32 »
Jeżeli jest problem z aplikacją, można spróbować oglądać przez przeglądarkę internetowa kompatybilną z Android TV np. Puffin TV.

Link,  Puffin TV  7.0.6.18003  ,    od Android 4.2 wzwyż, wielkość pliku apk  14.4 MB:

https://www.apkmirror.com/apk/cloudmosa-inc/puffin-tv-fast-web-browser-android-tv/puffin-tv-fast-web-browser-android-tv-7-0-6-18003-release/puffin-tv-fast-web-browser-android-tv-7-0-6-18003-android-apk-download/

SPRAWDZONE LINK JEST BEZ WIRUSÓW I DZIAŁA.

Można zainstalować też ze Sklepu Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cloudmosa.puffinTV&hl=pl

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2018, 13:08:22 wysłana przez Arkady1964 »