Autor Wątek: HBO Go  (Przeczytany 186 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ciotka

• Newbie
  • *
HBO Go
« dnia: Styczeń 18, 2020, 22:14:18 »
poproszę o pomoc. od dwóch lat posiadam telewizor manta, używałam go do tej pory do oglądania filmów z komputera etc, ale właśnie dostałam subskrypcję na hbo go i chciałam uruchomić aplikację, bezskutecznie. aplikacja fabryczna jest przestarzała, nowa z google play nie działa. co mogę zrobić?

Arkady1964

• Hero Member
Odp: HBO Go
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2020, 22:31:53 »
"Póki co nie ma dobrej aplikacji na android/android tv do tej platformy więc wtyczka do Kodi to świetne rozwiązanie. Autorem wtyczki jest: c0d34fun  Do działania wtyczki potrzebujemy konto premium w serwisie www.hbogo.pl  Jak zainstalować wtyczkę HBO GO Polska do Kodi 18 (WBMC 18). [poradnik]",  info:

https://kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-hbo-go-polska-do-kodi-18-poradnik/

Wbrew pozorom Kodi jest bardzo proste w obsłudze, wszystkie wtyczki instaluje się jednakowo. Szersze info na stronach kodiwpigulce. Do tego Kodi jest jedynym odtwarzaczem multimedialnym wideo który odtwarza praktycznie wszystkie formaty filmów z pendrajwa. Warto się zainteresować, Kodi ma olbrzymie możliwości i wciąż się rozwija.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2020, 11:12:39 wysłana przez Arkady1964 »