Autor Wątek: CEMC najlepszy odtwarzacz Wideo na Androida 4.2 oraz Androida 4.4  (Przeczytany 1332 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arkady1964

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 766
    • Zobacz profil
Odtwarzacz  Wideo  CEMC bardzo dobrze działa na telewizorze  Manta TV LED 9320E1S EMPEROR

Co prawda już pisałem o tym ale nie każdy zainteresowany dobrym  odtwarzaczem Wideo  na Androida  4.2 oraz Androida  4.4 przebije się do tamtej  informacji,   dlatego oddzielny temat.

Dlaczego CEMC jest dobre dla Androida 4.4  oraz  poniżej tj. również dla Androida 4.2,  ponieważ jest cały czas aktualizowane jest to w w pewnym sensie odpowiednik Kodi Krypton wersja 17.3 dlatego jest dużo lepsze od Kodi   Jarvis 16.1   oraz      SPMC   16.4


Poniżej linki gdzie można pobrać aplikację CEMC tj.   plik    apk  bezpośrednio, aplikacja z pliku apk jest bezpłatna.

https://kod1help.com/cemc-kodi-fork-for-android-4-2-2-and-above

https://apkpure.com/cemc/org.xbmc.cemc/download?from=details


CEMC działający na androidzie 4.2 i wzwyż ,  jest oparty na jądrze Kodi 16, ponieważ nie może być inaczej aby działał ale ma liczne łatki aktualizujące z Kodi 17 Krypton oraz modyfikacje poprawiające obsługę Androida .  Mówiąc po prostu,  CEMC jest to zmodyfikowany Kodi 16 ,   z  bardzo  licznymi zmianami  w tym z Kryptona  17.3  i  poprawkami,    umożliwiającymi efektywne działanie na Androidzie 4.2 oraz 4.4 i wyższym

CEMC  działa bez żadnego problemu z zewnętrznymi nośnikami pamięci pendrajwy itp.  , jeżeli chodzi o twardy dysk to potrzebne jest zewnętrzne zasilanie, z wyjątkiem dyskow SSD opartych na szybkiej pamięci w radzaju NAND.   Jednak jak wiadomo dyski SSD nie mają wirujących talerzy,  tak jest w przypadku tradycyjnych do których napędu potrzeba niekiedy więcej prądu.  Jednym zdaniem odtwarza z pendrajwów i innych zewnętrznych nośników wszystkie pliki i formaty wideo.

Oczywiście jako,  że  CEMC jest odmianą Kodi wszystkie funkcje tradycyjnego Kodi 17.3 działają też na CEMC z tą zaletą, że można CEMC zainstalować bez żadnego problemu na Androidzie 4.2   ,   4.4  i  wyższym.

Pliki wideo z Pendrajwa CEMC odtwarza dosłownie wszystkie.

Na Androidzie 4.2  oraz  Androidzie 4.4  działa też  SPMC  16.4.2 który  jest oparty  dalej na Kodi 16.1 z  paroma niewielkimi modyfikacjami.   Wersja  SPMC  16.4.2  nie jest obecnie dalej rozwijana. Natomiast w dalszym ciągu rozwijana jest bezpłatna  CEMC.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2018, 19:35:31 wysłana przez Arkady1964 »