Autor Wątek: nie włacza się  (Przeczytany 3424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

diablo11

• Newbie
  • *
nie włacza się
« dnia: Wrzesień 25, 2013, 20:08:29 »
Witam mam bardzo duży problem telewizor ma parę miesięcy i klapa pomimo że świeci czerwona kontrolka czuwania nie można go włączyć ani pilotem ani ręcznie  :( nie wiem co robić dzwonie do serwisu od tygodnia a oni mają to gdzieś nie odbierają ani nie odpisują . Bardzo proszę o pomoc .

Pozdrawiam.

Manta Team

• Newbie
  • *
Odp: nie włacza się
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2013, 12:23:23 »
Witamy

Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości - serwis na pewno odpowie na zapytanie. Jeżeli telewizor jest jeszcze na gwarancji, to może warto udać się do sklepu, gdzie był realizowany zakup i tam zgłosić konieczność naprawy.

Pozdrowienia
Manta Team

diablo11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2013, 19:49:46 »
Witam złożyłem gwarancje i czekam na kuriera z serwisu ale szczerze mówiąc załatwić co kolwiek z nimi i sklepem to jest jedno wielki nieporozumienie  >:( ostatni raz zakupiłem co kolwiek z tej śmiesznej firmy.

Napisze jak sprawa się rozwiąż.

smolikatja

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2013, 17:54:16 »
Witam,
Opis usterki taki sam jak u Ciebie "diablo11". Ja jeszcze próbowałem wgrywać aktualizacje i też nic. Potwierdzam utrudniony kontakt z serwisem. Telewizor wysłałem na własny koszt do Łomży. Wrócił. Opis naprawy:  naprawiony, wykonano:  montaż radiatora oraz wymiana Flash.  I tu ciekawostka! w gwarancji nie odnotowano faktu naprawy a na "Manta - Serwis RMA" w polu status naprawy: BYŁ SPRAWNY ????????!!!!!!!!.  Albo -naprawiony- czyli była usterka, albo -sprawny- to co naprawiano? Jakaś schizofrenia? Bez aluzji "diablo11', ale wygląda to na typowe polskie "piekiełko".
Co będzie gdy okres gwarancji minie?? Jak serwis będzie traktował taki przypadek?
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2013, 15:19:29 wysłana przez smolikatja »

diablo11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 08, 2013, 20:22:23 »
Hmm gdy okres gwarancyjny minie to domyślam się że telewizorek trzeba będzie wypierniczyć do śmietnika . Ja na razie czekam na odpowiedz z serwisu zobaczę co powiedzą.

kambil007

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 16, 2014, 12:04:25 »
Nie mam gwarancji a mam taką samą usterkę jak opisana powyżej
Nie da się włączyć TV ani aktualizacja już nie pomaga...
Co z nim zrobić śmietnik? jeżeli tak to już nigdy w życiu nie kupię manty...