Autor Wątek: Opinie o tym tv  (Przeczytany 2766 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Prz

• Full Member
Opinie o tym tv
« dnia: Czerwiec 21, 2013, 22:07:32 »
Witam, czy ten telewizor dobrze się spisuje? Czy problem z pilotem to standard? Chce kupić ten telewizor jako dodatkowy, ale jeśli mam zmieniać firmware już od nowości to zrezygnuję, bo jak  się coś nie uda to będzie moja wina i serwis pewnie nie przyjmie. Poza tym nowego tv nie chce zaraz wysyłać do serwisu.

manman

• Newbie
  • *
Odp: Opinie o tym tv
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2013, 16:59:29 »
Coraz mniej podoba mi się ten telewizor.  Ostatnio sygnał na kanale 25 zrobił się dla niego za słaby (wcześniej był słabszy i odbierał), chociaż inne tv i dekoder pokazują wysoką moc sygnału na tej częstotliwości. Nagrywać można tylko to, co na ekranie. Wtyk euro (np. dla DVD) podłącza się od dołu, więc ciągle wypada, gniazdo jest tak zamontowane, że kabel wychodzi na przewód antenowy. Plik AVI nie każdy odtworzy, plik MOV tylko udaje, że widzi. Uaktualnienie systemu wyszło symbolicznie, czyli raz - w grudniu 2012 r., więcej pewne nie mają ochoty zajmować się tym "problemikiem". Mogłem kupić taniej i lepiej (tv mpeg2 +dekoder), ale wybrałem "to to", bo jeden pilot.

zapik_2007

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 04, 2013, 10:16:48 »
Witam
A mnie ten telewizor nie podoba się zupełnie. Mam go od 5 m-cy i w tym czasie już po raz drugi został wysłany do naprawy. Usterka jest ta sama - zawieszenie się i brak możliwości włączenia. Z tego co czytałem na forach jest to bardzo częsta przypadłość tego telewizora (serwis nie usunął jej za pierwszym razem). Biorąc pod uwagę standardowy okres naprawy gwarancyjnej ok. 1,5 m-ca, to telewizor puki co częściej jest naprawiany niż oglądany. Nie polecam zakupu.

Pozdrawiam

zapik_2007

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 17, 2013, 10:22:45 »
Suplement do powyższej wiadomości.
Wczoraj zepsuł się już trzeci raz. Ta sama usterka - nie ma możliwości włączenia.
MANTA STWORZYŁA POTWORA!!!

Dagmara666

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2013, 10:53:32 »
patrząc na ten telewizor mam już stan podzawałowy!!!!!!!!!! mam go od 10 miesięcy i nie ma miesiąca żeby go szlak nie trafił,po pierwszym miesiącu użytkowania pojechał na serwis to wgrali mi nowe oprogramowanie po powrocie okazało się że na serwisie porysowali mi tzw.kineskop więc pojechał z powrotem po przeszło miesiącu oczekiwania nie dało się go włączyć więc jazda z powrotem wymienili mi płyte główną  i minęło 2 miesiącą i zaś z powrotem bo nie ma dźwięku!!i do tego zasrany serwis nie raczy odbierać telefonu! najchętniej to ten telewizor wsadziłabym panu kierownikowi tam gdzie słońce nie dochodzi!