Autor Wątek: LED1901 DVBT MPEG4  (Przeczytany 2727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

acalia

• Newbie
  • *
LED1901 DVBT MPEG4
« dnia: Lipiec 19, 2014, 18:14:28 »
No więc tak, jestem spokojna ...bardzo, choć kolejny już raz (czwarty) moja Manta odmawia współpracy.
Zakupiona pod koniec lutego 2013r już zastrajkowała w lipcu tego samego roku
Oto jej historia choroby  ;)
1. lipiec 2013 - niemożność uruchomienia jej czymkolwiek, nawet kilkukrotne zaktualizowanie oprogramowania korzystając ze strony Manta nie przywróciło jej woli życia.
Naprawa- wymiana oprogramowania
2. Kolejny akt strajkowy nastąpił w styczniu 2014r, odmówiła rozmowy ze mną  ;)
Naprawa- radiator do LED TV i pamięć LED 1901
3. Nadchodziło lato więc Manta postanowiła chyba iść na urlop i tak końcem maja zakłócając drganiami obrazu swoją oglądalność, jednocześnie abym za bardzo nie narzekała mieszankę barw kolorystycznych jakie mi zafundowała da sie porównać jedynie do tęczy, na koniec całkiem zamilkła i ekran zrobił się czarny. Oczywiście nie było to wyłącznie jednego dnia tylko stopniowała widać moją wytrzymałość.
Naprawa- wymiana płyty głównej
4. Odebrana na początku czerwca już po niecałym miesiącu zapewne z uwagi na wakacje dalej doświadcza mnie swoimi barwami tęczy przerywając jednocześnie swój głos.

I co robić? Czy trafił mi się BUBEL czy też wyjątkowy egzemplarz, a może powinnam być szczęśliwa że dostarcz mi rozrywek emocji i kolejnych wizyt w serwisie, właściwie powinnam posiadać już kartę klubowicza.

Ktoś coś poradzi ???
Obawiam się, że moja wytrzymałość ma granice......   

BogDom

• Newbie
  • *
Odp: LED1901 DVBT MPEG4
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2014, 23:08:52 »
Radzę wykorzystać możliwość wymiany u sprzedawcy, a nie bawić się w naprawy. Do zastosowania jest Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Z niej wynika, że nawet mając wydaną gwarancję, nie trzeba z niej korzystać. Napisałem o tym w wątku
http://www.manta.info.pl/forum/led1901/naprawa-telewizora-manta-led-1901-nie-wlacza-sie/

acalia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2014, 18:11:31 »
Niestety pojechał już do naprawy, po raz czwarty ale ostatni. Zobaczymy co zrobią?

kylevessPL

• Hero Member
  • kylevessPL - impossible becoming possible!
    • Status GG
    • Mój stan Skype
    • Profil na xda
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2014, 18:34:56 »
Niestety pojechał już do naprawy, po raz czwarty ale ostatni. Zobaczymy co zrobią?
Może w końcu się uda...???
kylevessPL - impossible becoming possible!
Moja strona WWW: http://adf.ly/rUP4U
AndroGeek
Mój profil xda - http://forum.xda-developers.com/member.php?u=4807387
Mój smartfon - Samsung Galaxy Trend Lite/Fresh S7390
Moje taby - Manta MID08S, Manta MID9701