Autor Wątek: LED1901 - aktualizacja oprogramowania  (Przeczytany 38556 razy)

rob.rtv

• Newbie
  • *
Odp: LED1901 - aktualizacja oprogramowania
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 18, 2014, 01:10:09 »
Witam jest może nowsza wersja aktulizacji bo z tej  co jakiś czas się niewłącza i wywala czerwony led.I trzeba wgrywać na nowo w hotelu mamy ok 30 takich tv jakaś masakra.Proszę o nowy soft.
Dodam że kilka tv ma starsze oprogramowanie i niema problemów z włączaniem ale za to z innymi funkcjami
mają problemy.
Pozdrawiam i dziękuje.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2014, 01:20:48 wysłana przez rob.rtv »

yarasss

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 19, 2014, 19:06:06 »
Witam jest może nowsza wersja aktulizacji bo z tej  co jakiś czas się niewłącza i wywala czerwony led.I trzeba wgrywać na nowo w hotelu mamy ok 30 takich tv jakaś masakra.Proszę o nowy soft.
Dodam że kilka tv ma starsze oprogramowanie i niema problemów z włączaniem ale za to z innymi funkcjami
mają problemy.
Pozdrawiam i dziękuje.

Podpisuję się pod prośbę. Mam niestety ten sam problem, średnio po 5 mieś na nowo ustawianie telewizora ponieważ zaczyna się wieszać. Zauważyłem, że ma problemu po wcześniejszym posegregowaniu kanałów. Wcześniej jest ok.

BogDom

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 24, 2014, 00:49:02 »
Moja Manta LED1901 padła i dostałem inną na wymianę. To jest jakiś nowy model, ma inaczej rozmieszczone gniazda. Ma paskudne oprogramowanie, uciążliwe w obsłudze i w dodatku "zapomina" ustawioną kolejność kanałów. Niestety, nie da się aktualizować metodą, podaną na początku tego wątku. Może te nowsze modele inaczej się aktualizuje? Ktoś coś wie?