Autor Wątek: Sport Cam EYE MM333  (Przeczytany 310 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PiotrS

• Newbie
  • *
Sport Cam EYE MM333
« dnia: Kwiecień 28, 2020, 11:44:21 »
Witam

Zakupiłem na allegro kamerkę Sport Cam EYE MM333. Niestety otrzymałem podkładkę bez gwintu i tu pierwsze moje pytanie dotyczy tego, czy można gdzieś kupić samą podkładkę z gwintem?

Drugie moje pytanie dotyczy zainstalowania kamerki. Posiadam Windows 10 i niestety komputer nie widzi kamery. Czy są gdzieś dostępne dla niej  najnowsze sterowniki?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie.

Piotr

Arkady1964

• Hero Member
Odp: Sport Cam EYE MM333
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2020, 14:32:04 »
Witam

(...)
Drugie moje pytanie dotyczy zainstalowania kamerki. Posiadam Windows 10 i niestety komputer nie widzi kamery. Czy są gdzieś dostępne dla niej  najnowsze sterowniki?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie.

Piotr

Być może ta kamera obsługuje sterowniki dla Windows 7, chińskie sprzęty tak często mają, że maksymalnie WIN 7

Co do odczytu zapisanych na karcie nagrań, najlepiej podłączyć kartę pamięci micro SD wyjętą uprzednio z kamery, bezpośrednio pod komputer (tutaj system operacyjny nie ma znaczenia działa od XP po Windows 10). Nie każdy komputer ma wbudowany czytnik kart. Wtedy można użyć przejściówki. Przejściówka (czytnik karty) USB - micro SD jest w cenie kilkunastu złotych. Czytnik kart musi być przystosowany do najnowszych kart. Tego typu przejściówki działają dosłownie na każdym komputerze i każdym systemie operacyjnym, z reguły są dostosowane na wiele typów kart pamięci, a zawsze obsługują SD (adapter z micro SD na SD jest dołączony do karty micro w zestawie).

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2020, 14:45:54 wysłana przez Arkady1964 »

PiotrS

• Newbie
  • *
Odp: Sport Cam EYE MM333
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2020, 19:38:27 »
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Generalnie jestem nią na tą chwilę bardzo rozczarowany. Według instrukcji powinna działać pod Windows 10.

Pozdrawiam serdecznie.

Piotr