Autor Wątek: podłaczenie przez HDMI  (Przeczytany 2985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

krzychjar

• Newbie
  • *
podłaczenie przez HDMI
« dnia: Września 25, 2013, 22:54:32 »
Witam wszystkich.
Mam ten odtwarzacz ponad rok. DVD 071 podłączone przez euro scart. Sprzęt (DVD, TV,TV SAT  itp)na noc wyłączam z sieci. Po podłączeniu DVD przez HDMI (inny TV) i wyłączeniu i włączeniu sieci tuner nie pamięta programów(kanałów). Oczywiście były zamiany kabli HDMI, gniazd, a nawet biegunowość wtyczek sieciowych. Nic nie pomaga. Pomaga podłączeni przez euro scart. Zostałbym przy euro scart ale obraz jest jakby trochę zamglony i rozjaśniony. Zmiana oprogramowania też nie pomaga. No i nie mogę codziennie ustawiać kanałów. Co z tym zrobić? Ktoś spotkał się z takim przypadkiem? Sprzęt na gwarancji. Ciekawe co na to serwis. Pewnie powiedzą, że to niemożliwe.

janio

• Gość
Odp: podłaczenie przez HDMI
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 02, 2014, 18:30:51 »
Witam,
Sorry, że tak późno odpowiadam, ale sporadycznie śledzę forum.  Problem z resetowaniem dekodera przy wyłączeniu z sieci występuje i u mnie . Nie dzieje się to zawsze, ale można przyjąć, że często. Dlatego nie wyłączam, chyba ,że elektrownia robi przerwę. Wtedy strojenie od nowa. Poruszany był ten wątek na forum w miejscu"propozycje do nowego oprogramowania" Odpowiedź była, że to niemożliwe.