Autor Wątek: DVD069 na wyświetlaczu wyświetla cały czas load  (Przeczytany 4081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rene251

• Newbie
  • *
DVD069 na wyświetlaczu wyświetla cały czas load
« dnia: Lipiec 11, 2013, 13:28:52 »
Sprzet kupiłem 3 miesiące temu ale niestety zgubiłem parago zakupu i straciłem gwarancje. Po właczeniu zasilania na wyświetlaczu świeci się cały czas load .Niereaguje na zadne przyciski na panelu i z pilota.Oczywiście nic nie działa  nie wysuwa sie kieszeń , nie pokazuje sie ekran startowy. Ponieważ  zapłóaciłem za niego  150 zł to zastanawiam sie czy warto oddawac do servisu.Może ktoś miał podobne uszkodzenie.Proszę o porady jak i czy można samodzielnie podejść do tego problemu.

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: DVD069 na wyświetlaczu wyświetla cały czas load
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2013, 13:50:30 »
Gwarancja nie jest podbita?
Jeśli jest to wystarczy dla serwisu.

rene251

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 11, 2013, 14:33:24 »
niestety nie jest podbita,pozatym juz go rozebrałem bo pomyslałem że jak wyciagnę płytkę która została w środku to się sam odblokuje , nie poskutkowało a plomba została zerwana więc o gwarancji moge zapomnieć

pumeks

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2014, 23:00:36 »
Czy ten problem został rozwiązany, bo u mnie jest dokładnie to samo?

Przy włączeniu odtwarzacza na wyświetlaczu mam Load i po odtwarzacz wyłącza się sam po chwili.

Jak nacisnę przycisk otwórz to na wyświetlaczu mam napis Open ale szuflada się nie wysuwa tylko po kilku sekundach napis na wyświetlaczu zmienia się na Closed i po chwili odtwarzacz się wyłącza sam.

Dodam, że na telewizorze widać ekran manty i komunikaty Ładowanie, zatrzymaj, otwórz, zamknij ale odtwarzacz nie reaguje na przyciski pilota ani z odtwarzacza
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2014, 23:02:50 wysłana przez pumeks »

kylevessPL

• Hero Member
  • kylevessPL - impossible becoming possible!
    • Status GG
    • Mój stan Skype
    • Profil na xda
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 23, 2014, 03:17:22 »
Czy ten problem został rozwiązany, bo u mnie jest dokładnie to samo?

Przy włączeniu odtwarzacza na wyświetlaczu mam Load i po odtwarzacz wyłącza się sam po chwili.

Jak nacisnę przycisk otwórz to na wyświetlaczu mam napis Open ale szuflada się nie wysuwa tylko po kilku sekundach napis na wyświetlaczu zmienia się na Closed i po chwili odtwarzacz się wyłącza sam.

Dodam, że na telewizorze widać ekran manty i komunikaty Ładowanie, zatrzymany, otwórz, zamknij ale odtwarzacz nie reaguje na przyciski pilota ani z odtwarzacza
Wydaje mi się, że raczej nie, bo by się pochwalił.
kylevessPL - impossible becoming possible!
Moja strona WWW: http://adf.ly/rUP4U
AndroGeek
Mój profil xda - http://forum.xda-developers.com/member.php?u=4807387
Mój smartfon - Samsung Galaxy Trend Lite/Fresh S7390
Moje taby - Manta MID08S, Manta MID9701

insztalator

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 17, 2015, 01:28:59 »
Mnie się udało miałem ten sam problem. Rozkręciłem pudło i okazało się iż zaklinowało się coś na trybach wysuwających kieszeń. Mechanizm nie miał siły opuścić lasera i wypchnąć szuflady. Objawy identyczne jako opisywaliście. W trybie odłączonym od sieci należy ostrożnie przesunąć trzpień pod frontem kieszeni. (jeśli kieszeń przodem do góry nogami to w lewo - należy ją wyjąć po przez odkręcenie 4 śrub). Szuflada zacznie się wysuwać. Po przećwiczeniu jej 2-3 razy na sucho pozostawiłem wysuniętą i podłączyłem do sieci. Mechanizm zaczął działać prawidłowo. Powodzenia.