Autor Wątek: DVD 068  (Przeczytany 29725 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KrzysztofM0

• Newbie
  • *
Odp: DVD 068
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 11, 2012, 20:05:24 »
 Ja mam taki problem Po wyłączeniu odtwarzacza z pilota i ponownym go włączeniu nie mogę uruchomić odtwarzania pilot nie reaguje na DVD tez nic nie reaguje nie ma tego ekranu powitalnego muszę wyłączyć z prądu wtedy działa
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2012, 20:17:34 wysłana przez KrzysztofM0 »

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 11, 2012, 20:24:10 »
Ja mam taki problem Po wyłączeniu odtwarzacza z pilota i ponownym go włączeniu nie mogę uruchomić odtwarzania pilot nie reaguje na DVD tez nic nie reaguje nie ma tego ekranu powitalnego muszę wyłączyć z prądu wtedy działa
Trudno powiedzieć co może być przyczyną czegoś takiego, chyba pozostaje zgłoszenie do serwisu.

kiryl

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 14, 2012, 15:54:19 »
"Trudno powiedzieć co może być przyczyną czegoś takiego, chyba pozostaje zgłoszenie do serwisu."
A ja proponuje przeczytac caly dzial forum na temat stacjonarnych odtwarzaczy i przekonac sie ze to nie jest usterka, tak dzialaja piloty do "odtwarzaczy" Manta.

KrzysztofM0

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 21, 2012, 23:13:56 »
a teraz mam taki problem ogladam sobie film a tu nagle zielone paski poziome musze odłaczyc zasilanie ale dzieje sie to na okragło załuje ze kupiłem to pseudo dvd moze uda mi sie zwrócic

samsung

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 21, 2012, 13:31:35 »
mam pytanie odtwarzacz manta DVD 068 po podłączeniu przez hdmi, po jakiś 5 minutach zawiesza mi tv samsung LE40C550 . czy mam się udać do serwisu? czy jest jakaś nadzieja ze to poprawią? pytanie do jsadkowski proszę o udzielenie odpowiedzi

ml

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 29, 2012, 18:13:55 »
Witam,

proszę o pomoc (odtwarzacz był trzy razy w serwisie - w sumie cały miesiąc - ostatecznie wymieniony na nowy [wadliwy], bo serwis poległ) w rozwiązaniu mojego problemu: podłączone kino 5.1, w ustawieniach takież wybrane i ... nie działa subwoofer. Przy wysuniętej tacce i przy zatrzymanym filmie, opcja subwoofera jest włączona, ale w trakcie odtwarzania "sama" zmienia się na wyłączoną i jest nieaktywna. Jeżeli w trakcie odtwarzania wcisnę na pilocie "Default" - subwoofer gra, ale napisy wyrównują się do prawej i nie idzie nic przeczytać. Nacisnę "Stop" i "Play" - subwoofer znów nie gra.

Czy ktoś zna rozwiązanie ???? Serwis go nie zna.

Matsuro

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 11, 2012, 16:35:13 »
Już niedługo będzie rok odkąd były zapowiedzi odnośnie nowego poprawionego firmware do 068 kolor i wielkość liter się nie liczą. Więc jest szansa, że będzie nowy firmware bo to dvd bardzo go potrzebuje a tu cisza wystarczy proste tak lub nie na pytanie czy będzie nowy poprawiony Firmware do dvd 068??
dużo użytkowników ma z tym dvd problemy,  z których większość by naprawiło nowe oprogramowanie, a na razie wszyscy użytkownicy tego sprzętu jak i w ogóle klienci firmy Manta raczej mają wrażenie, że powiem obcesowo są olewani kupiliście to teraz wasz kłopot. Nie jest to dobrą reklamą firmy i raczej od niej odstręcza. Jak na tą chwilę osobiście się zastanowię z 10 razy zanim kupię produkt firmy Manta i innym będę radził to samo, i wybiorę produkt innej firmy nawet jeśli trzeba będzie poczekać.

blade74

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 18, 2012, 20:21:27 »
No cóż firma Manta czeka, ąż wszystkim się te odtwarzacze popsują i problem zniknie :) Nie wiem tylko czy biorą pod uwagę, że większość ludzi zrazi się do firmy Manta i wybierze model innej firmy... Kupiłem ten odtwarzacz tylko dla rmvb, gdyby nie to i po doświadczeniu z tym odtwarzaczem firmę Mantę omijam z daleka.... Czarę goryczy przepełnił model 067S który został dopuszczony do sprzedaży również z felernym firmwarem (co prawda w momencie zakupu był już dostępny nowy, który należało zaktualizować we własnym zakresie ale fakt jest faktem).

Roberto87

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 06, 2013, 16:44:19 »
To teraz ja podzielę się swoimi wrażeniami na temat odtwarzacza i zrobię koncert życzeń
Tak więc jak napisali poprzednicy ja również kupiłem ten odtwarzacz ze względu na obsługę  RMVB
I też mam co do niego trochę mieszane uczucia choć nie zrażam się do firmy MANTA jako takiej bo dla chcącego nic trudnego i jeśli tylko zechcą mogą wydać poprawiony soft który usunie większość upierdliwych usterek
A teraz mała recenzja
Jakość wykonania może faktycznie pozostawia trochę do życzenia 3/5 tu i ówdzie coś tam zatrzeszczy  ale za tą cenę nie oczekujmy cudów
Pilot 1/5 po roku przestał działać w niewyjaśnionych okolicznościach zmiana baterii nic nie dała kupiłem ZAMIENNIK na aukcji
Soft 3/5
Co do koniecznej poprawki
Domyślnie HDMI niech będzie aktywne (po przywróceniu ustawień musiałem podłączyć SCART tylko po to by aktywować HDMI)
Wyświetlanie czasu na ekranie też domyślnie niech będzie wyłączone bo za każdym razem jak odpali się film trzeba wyłączać
Wyświetlanie dłuższych nazw i plików w folderach też jest świetnym pomysłem
Co do wł/wył podświetlania przedniego panelu cóż może być a nie musi zawsze można przyciskiem wyłączyć
Z dźwiękiem 5.1 też są problemy ale przez mnogość urządzeń się nie czepiam
Sprawa najważniejsza bo jedni piszą że odtwarza drudzy że nie
Dodajcie obsługę kodeka H264 bo nie działa i będzie odtwarzacz cud malina
Pozdrawiam serdecznie :) i obyśmy się wszyscy doczekali tego nowego softu bo przecież chyba firma nie wbiła laski w swoich klientów :)