Autor Wątek: DVD 068  (Przeczytany 29724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: DVD 068
« Odpowiedź #15 dnia: Października 21, 2011, 22:09:20 »
Trzeba dopisać do listy życzeń w ramach nowego firmware.

jas102

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Października 25, 2011, 14:04:03 »
Witam
Mam pytanie. Czy ten odtwarzacz może współpracować z HDD USB. Bo jeśli nie to może dopisać to do sugestii do nowego firmware.

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #17 dnia: Października 25, 2011, 16:05:22 »
Sprawdzę to w wolnej chwili.

wodzu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Października 25, 2011, 16:43:27 »
Trzeba dopisać do listy życzeń w ramach nowego firmware.
Właśnie. Mam wniosek racjonalizatorski. Ponieważ z kolejnymi wersjami firmware wszyscy wiemy jak bywa, nie zawsze nowsze znaczy lepsze, to może by zrobić zamknięty wątek z jednym postem (albo pierwszy post tego wątku zamienić?), w którym byłaby lista punktów dla każdej kolejnej wersji? Coś w takiej postaci:
Zmiany zaproponowane przez użytkowników
  • zmiana j
  • zmiana k
  • zmiana l
Zmiany zgłoszone dnia DD.MM.YYYY programistom i przyjęte do realizacji w następnej wersji
  • zmiana g
  • zmiana h
  • zmiana i
Wersja 201Y-YY-YY
  • zmiana d
  • zmiana e
  • zmiana f
Wersja 201X-XX-XX
  • zmiana a
  • zmiana b
  • zmiana c

W ten sposób każdy od razu mógłby się zorientować, co już zostało naprawione, co czeka na realizację, a co jest dopiero w sferze marzeń...

Po wyemitowaniu nowej wersji zmiany zgłoszone i zaproponowane zmieniane byłyby odpowiednio do aktualnego stanu rzeczy.

Numery wersji mogłyby linkować do właściwych wypowiedzi w wątku z firmware. A co do samych zipów z kodem - też byłoby wygodnie, gdyby ich nazwy miały postać DVD068_YYYYMMDD.zip - w ten sposób łatwo rozpoznać posiadaną wersję i ściągnięte hurtowo będą rozróżnialne.

Moderatorze?...

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #19 dnia: Października 26, 2011, 11:57:53 »
Witam
Mam pytanie. Czy ten odtwarzacz może współpracować z HDD USB. Bo jeśli nie to może dopisać to do sugestii do nowego firmware.
Sprawdziłem, rozpoznaje urządzenie, ale nie obsługuje. Jednak być może jest to spowodowane tym,  że dyski mam sformatowane w NTFS. Jeśli znajdę miejsce żeby przegrać zawartość i sformatować na fat to sprawdzę jeszcze raz.

szczigolo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Października 26, 2011, 14:55:21 »
Witam. mam pytanko odnośnie plików .wav lub .mkv. Nie dzialaja na tym dvd a zalezy mi na tym. Moze ktos cos doradzi.

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #21 dnia: Października 26, 2011, 16:06:09 »
MKV raczej nie będą działać, to jest przecież zwykłe DVD.

szczigolo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Października 26, 2011, 16:33:45 »
a .wav???? chodzi mi o muzyke bezstratna w bardzo dobrej jakosci. chyba ze jakis inny format?

kropka59

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Października 27, 2011, 17:58:27 »
Witam

bez żadnych problemów współpracuje z HDD USB tylko musi być on sformatowany w FAT - sprawdzałem osobiście na dysku 2,5" pojemność 320 GB

szczigolo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Października 27, 2011, 18:39:10 »
Podaje link jaki znalazlem. Dotyczy czytanych formatow: http://sklep.benchmark.pl/product/114588/RTV/Domowe_Audio_Video/Manta_DVD068_ODTWARZACZ_DVD_HDMI_USB_RMVB.html . Jest tam wymieniony mkv. Wiec w czym tkwi problem ze u mnie nie dziala?

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #25 dnia: Października 27, 2011, 20:22:01 »
Problem w tym, że sobie tam ten format MKV wymyślili. Nie wzięli tego ze specyfikacji urządzenia, bo tam o MKV nie ma ani słowa.

szczigolo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Października 27, 2011, 20:30:01 »
a moglbys mi przeslac jakis link do tej specyfikacji? czy masz to z innego zrodla niz net?

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
« Odpowiedź #28 dnia: Października 27, 2011, 20:38:09 »
Witam

bez żadnych problemów współpracuje z HDD USB tylko musi być on sformatowany w FAT - sprawdzałem osobiście na dysku 2,5" pojemność 320 GB
Potwierdzam, bez problemu obsłużył dysk USB 25 GB, 3,5" z własnym zasilaniem.  Z niektórymi dyskami 2,5" może mieć problem gdyż mogą mieć za duży pobór prądu.
Dysk sformatowany na FAT32.

clever77

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 30, 2011, 00:44:30 »
Witam Podoba mi sie koncept wodzu To uporzadkuje uwagi Moje uwagi co do softu juz poprzednicy opisali Co do instrukcji drukowanej znalazlem bledy (a nie czytalem calej): str 8 brak opisu przycisku DISPLAY (a myslalem ze szalu dostane z tym czasem na ekranie!!), przycisk jest P/N a nie N/P, str 15 piszecie o przycisku OSD - NIE MA TAKIEGO!! pewnie chodzi o DISPLAY Troszku wkurzajace dla kogos kto siega do nowego sprzetu Pzdr Q