Autor Wątek: Długo oczekiwany soft do Manta 068!  (Przeczytany 4009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bolec75

• Newbie
  • *
Długo oczekiwany soft do Manta 068!
« dnia: Sierpień 05, 2013, 12:39:46 »
Witam
Wiem że większość z Was już zrezygnowała z ponawiania tego tematu ale ja wciąż czekam na zmiany w sofcie:

1. wyłączenie autostartu pierwszego pliku video/mp3 itp
2. wyłączenie automatycznego wyświetlania czasu przy odtwarzaniu filmu
3. możliwość wyłączenia podświetlania tacki - (pytałem serwisu, z tym raczej się nic nie da zrobić poza usunięciem diody)
4. zwiększenie liczby widzianych przez odtwarzacz plików z napisami (widzi tylko 10)
5. poprawa zawijania/łamania wyrazów przy długich napisach
6. zwiększenie liczby znaków w nazwach plików (widzi do 10 znaków)
7. po osiągnięciu 1 godziny filmu, niech na wyświetlaczu wyświatlają się tylko godziny i minuty
8. możliwość całkowitego właczenia/wyłączenia za pomocą pilota
9. wyswietlanie folderów znajdujących się SD czy pendrive
10. głośność za każdym razem jak włączę dvd od nowa to głośność w dvd jest na full w ustawieniach
      jakoś nie udało mi się tego zmienić
11. Czytanie polskich znaków
12. Automatyczne dostosowanie formatu obrazu.
13. Czytanie pendrive sformatowanych w systemie plików NTFS
14. Wyświetlanie folderów (nawigacja jak w PC)
15. Wyświetlanie informacji na temat filmu przez pierwsze 5-10s wraz z informacjami o rozdzielczości filmu.
16. Odważanie plików x264 itp. jeżeli to możliwe

Czekam!   ::)

baalderoth

• Newbie
  • *
Odp: Długo oczekiwany soft do Manta 068!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2014, 22:47:07 »
nie doczekasz się. ja dzwoniłem nawet do serwisu i zostałem potraktowany jak kretyn... ukłony do debila, z którym rozmawiałem. podam Ci rozwiązanie problemu. Ja poszedłem do pokoju po rozmowie z tym kretynem z serwisu, odłączyłem odtwarzacz od mojego domu... zszedłem 3 piętra po schodach, przeszedłem przez jezdnię, która oddziela mój blok od śmietnika i bez żalu wrzuciłem ten szajs do śmietnika... "sprawny" inaczej.
DO PRODUCENTA: Wypuściliście na rynek dobry sprzęt z kompletnie spapranym softem i zamiast go poprawić (co jak widać po postach użytkowników jest konieczne) kompletnie nas olaliście, bo tak to trzeba nazwać. gratuluje polityki. kupiłem sprzęt innej firmy. działa. aktualizacje są wypuszczane. nie mam potrzeby dzwonić do serwisu... pozdrawiam

Kamillen

• Newbie
  • *
Odp: Długo oczekiwany soft do Manta 068!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2014, 10:27:48 »
Cześć! Miałem podobne problemy, ale po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że lepiej im wydać kolejny badziew i naciągać ludzi na kupno. Też mam teraz lepszy sprzęt i 0 problemów.