Autor Wątek: Potrzebny soft nie omijający kanałów kodownych w DVBT012  (Przeczytany 3613 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

booly71

• Newbie
  • *
Potrzebny soft nie omijający kanałów kodownych w DVBT012
« dnia: Kwiecień 06, 2014, 21:43:49 »
Kupiłem dekoder DVBT012, sygnał antenowy dostarcza kablówka i niestety część kanałów jest oznaczana jako kodowana/płatna, choć taka wcale nie jest. W moim dekoderze mam soft omijający kanały płatne i kodowane - POTRZEBUJĘ go zmienić na wersję umożliwiającą odbiór wszystkich kanałów bez względu na oznaczenie: zwykłe/płatne/kodowane. Dodam od razu, że do drugiego TV jest podpięty dekoder innej marki i kanały oznaczone jako płatne/kodowane są dostępne - można je oglądać, więc kwestii złego sygnału, dodatkowych dekoderów, niewłaściwego programowania lub podobnych proszę nie podnosić. INTERESUJE MNIE TYLKO I WYŁĄCZNIE SOFT BEZ OGRANICZEŃ LUB SPOSÓB W JAKI MOŻNA ZAPROGRAMOWAĆ (ZNALEŹĆ) PROGRAMY OZNACZONE JAKO KODOWANE/PŁATNE.

Manta Team 2017

• Administrator
  • Hero Member
Odp: Potrzebny soft nie omijający kanałów kodownych w DVBT012
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2014, 12:21:45 »
Postaram się uzyskać takie firmware

booly71

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2014, 18:13:36 »
Z góry dziękuję i czekam z niecierpliwością ;-)

booly71

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2014, 20:32:44 »
Dziękuję za chęć pomocy ale dzisiaj oddałem zakupiony tuner DVBT012 do sprzedawcy (dodatkowo pojawił się problem z poprawnym działaniem pilota) i nabyłem tuner hbb DVBT01. Niestety tuner działał ok 15 min i zaczeły się problemy, ciągłe zawiechy, brak dziąłania pilota, przerwy w działaniu złącza HDMI - Jednym słowem wielka kicha. Pozostało jedynie zwrócić towar do sprzedawcy - który nie zrobił problemu z oddaniem pieniędzy (choć to duży market hurtowy na literę "S"). Za troszę więcej niż tuner DVBT012 i prawie o połowę taniej niż hbbDVBT01 nabyłem tuner podpinany bezpośrednio do Eurozłącza konkurencyjnej firmy na literę "W" - Tuner znalazł wszystkie programy (kodowane,niekodowane,z nazwą nadaną i bez nazwy). Hula aż miło, bez żadnych zawieszeń i dodatkowo ma 4 programowalne przyciski w pilocie , tak aby nie trzeba było używać za każdym razem pilota od telewizora. Moja przygoda z MANTĄ zakończyła się pełną klapą i chyba już więcej nie kupię żadnego sprzętu tego producenta. Na koniec dodam, że zgłosiłem problem z DVBT012 na INFOLINII , bez żadnego odzewu ... oprócz meila miłej Pani , że sprawę przekazała dalej - może do P.R.C. ?!   

booly71

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 16, 2014, 00:44:20 »
Dzisiaj otrzymałem z serwisu Manty plik z firmware do DVBT012 nie omijający kanałów płatnych , nie mogę go przetestować gdyż urządzenie zostało zwrócone sprzedawcy, ale może ktoś będzie takie potrzebował.....

karal

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 04, 2015, 02:12:52 »
witam
wgrałem ten soft i kanały są ale zablokowane
karal

booly71

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 05, 2015, 18:41:20 »
Czyli, tak jak myślałem, Manta w dalszym ciągu wie lepiej co potrzebują użytkownicy :-)))))) Alleluja !!!!